Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

може ли някой да попита картите за мен?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lora_cat
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: може ли някой да попита картите за мен?   Нед Юли 07 2013, 13:44

как ще се развият отношенията между М и В до края на годината?
може ли да задам така въпроса или трябва да е за по-кратък период от време?
много ще бъда благодарна,ако някоя дама,разбираща от Таро реши да си загуби малко време за моя въпрос  
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Пон Юли 08 2013, 23:01

Има потенциал връзката, макар да е имало период, в който мъжът се е дистанцирал. Бранил територията /самостоятелността/ самоотвержено. В момента има неудовлетворение от етапа на който се намирате, но бъдещето е стабилно. Единият от връзката сякаш е обвързан. Открадната любов ми излиза. Ще направя по-голяма подредба когато имам възможност, стига да не бързаш  
lora_cat
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Вто Юли 09 2013, 15:13

без да искам вместо да отговоря тук,пуснах нова тема

Много благодаря,Frog! Ще се радвам,ако отделиш време и за по-голямата подредба!
проверявах много пъти тук и все нямах отговор,отчаях се накрая,пък ти си ми отговорила-  
може би трябва да ти кажа малко повече- ние всъщност сме женени,но разделени от половин година,вече започнахме да подхвърляме намеци за развод.имаме дете.разделени сме,заради връзка на мъжа ми,която излезе на яве и която мисля,че окончателно прекъсна преди два-три месеца/според думите му/ мисля,че все още има чувства към тази жена,за това и не може да види какво причинява на детето.
исках да знам какво ни очаква поне до края на годината
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Вто Юли 09 2013, 16:55

Разбирам, ще тегля по-подробна и ще ти кажа какво ще излезе, само имай търпение, защото мога да работя с картите само вечер мерси
evito27
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Пет Юли 12 2013, 22:39

Много се радвам,че ви има.Ще е удобно ли да попитате картите и за мен?Ще срещна ли скоро подходящ човек за сериозна връзка.Много благодаря
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Съб Юли 13 2013, 10:05

Лора, извини ме за забавянето, но освен неотложните задачи, които ме отклоняват от Тарото, има и периоди, в които нямам желание да ги пипам, от опит знам, че насила нещата не стават. Ето защо тегля карти, когато "те ме повикат".
Направих ти една подредба за отношения с Големите аркани и излезе доста интересна. Ще я напиша тук за да се включат и другите момичета ако искат.
1-Императрица
2-Жрец
3 - Влюбените
4- Император
5 - Слънцето

Това, което ви свързва и което ще продължи да е връзката между вас е детето /Слънцето/. Ти си в ролята на Императрицата - майката, нежна, грижовна, раздаваща се, любяща, но в същото време и жена, която има нужда от всичко това. Запитай се дали тази връзка между вас има за теб такова значение, каквото са корените за дървото. Ако е така - бори се и знай че ще имаш успех. Ако се колебаеш в отношенията си към този човек - продължи напред, без него. Той вероятно е голям инат /Жрецът/, но не е безотговорен. Може да реши проблемите, но няма да бърза. Много се колебая как да тълкувам Влюбените над главите ви и ще карам по усещания.Предстои ви да се откриете отново и чувствата ви да се възродят. Ти обаче си водещата, ти трябва да действаш. Той е мислителят.
Успех ти желая!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Съб Юли 13 2013, 10:13

Евито, направих за теб един Келтски кръст. Ще го публикувам тук за да го коментират и другите момичета и ще ти кажа няколко думи, но по-подробен коментар ще направя по-късно, тъй като сега нямам време.

1 - 3 чаши
2 - Звезда
3 - 10 пентакли
4 - 3 пентакли
5 - Императрица
6 - Смърт
7 - 9 жезли
8 -Асо жезли
9 - Луната
10 - 5 пентакли

Имам чувството, че в момента имаш отдавнашна връзка с обвързан човек. Имаш потенциал за промяна, но твой ще е изборът дали да го реализираш или не. По това, което виждам като финална карта - няма да промениш нищо.

Евито, съжалявам, но нямам повече време сега, ще продължа по-късно днес.
evito27
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Съб Юли 13 2013, 11:08

Frog благодаря ти много.Да имах връзка а човек,който много обичам,но поради раълични причини се ожени за друга.От скоро ме търси отново,но нямаме любовна връзка.От 1г. съм с друг човек запознахме се в Германия.Обстоятелствата наложиха аз да се прибера тук.Вече 3м съм тук.Връзката ни не е била идеална,но незнам дали все още съм с него.Последно се чухме в неделя от тогава ни вест,ни кост.Потърсих го без резултат,незнам какво се случва,може да има друга.Затова,че според мен си на права като цяло.Искам да загърбя всичко старо и да започна на ново.Ще очаквам и по голяма подредба,когато можеш разбира се.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Съб Юли 13 2013, 23:00

Евито, ти наясно ли си с това какво точно искаш? Струва ми се, че те е страх да направиш стъпка напред, да направиш избор. Затворила си се и в същото време се надяваш проблемът в отношенията да бъде решен. Ти можеш да го решиш, но процесът ще продължителен. Говоря за година-две. Пак ще повторя - трябва ти промяна, решителна, кардинална и това е възможно по позиция 6. Обаче като гледам 9 и 10 ми се струва, че ще се възобновиш връзката си с този, който се е оженил, а това няма да ти донесе любовта, която търсиш. Тази може да е силна, емоционална, но вече скрита, крадена....няма да се чувстваш добре. Сега е времето да решиш в коя посока да тръгнеш.
evito27
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Съб Юли 13 2013, 23:36

Да Фрог наясно съм с това,което искам.Именно за това съм се затворила в себе си и въпреки чувствата си не мисля да възобновявам отношения които няма да ме доведат до никъде,а и не желая да бъда в ничия сянка.Затова искам да намеря подходящ човек,за да създам и аз своето семейство.Много ти благодаря за комантарите и подредбата.
lora_cat
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Нед Юли 14 2013, 23:36

Frog,много ти благодаря!  
разрешаваш ли да пейстна подредбата в един др форум,за да разтълкуват и там,докато чакам тук да се включи още някой ,ако иска?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Пон Юли 15 2013, 09:19

Няма проблем, поствай я където искаш усмивка 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: може ли някой да попита картите за мен?   Today at 10:53

може ли някой да попита картите за мен?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1