Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпросът е за любов :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Жар-птица
Наблюдател
Наблюдател

Female Scorpio Брой мнения : 7
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Въпросът е за любов :)   Съб Юли 13 2013, 16:05

Здравейте!
Любовната ситуация, в която съм, е заплетена в момента, и ще задам два въпроса  - живея с мъж, с когото от все сърце желая раздяла, но засега има ред пречки това да стане, отношенията ни са трудни и мъчителни. Срещнах друг мъж, към когото имам силни чувства и е много специален за мен, но също има много пречки да се съберем, поне в момента. Какви са прогнозите за първия и втория случай? Много ще съм благодарна за всеки коментар.  

ПП. Казвам се Александра. Ако е нужно, кажете да напиша и на тях двамата имената. Embarassed
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросът е за любов :)   Сря Юли 17 2013, 10:07

Ще ти тегля по-късно!

Какво ще се случи между теб и мъжа, с когото живееш? - 6 жезли+7 чаши, Асо жезли, Рицар мечове - ако е имало в миналото някакви илюзии, че нещата ще вървят, то вече ги няма, има го много силното желание, точно като ника - жар-птица - да отлетиш, на моите карти Рицарят лети върхи орел. Smile Нажежена обстановка, много огън - в чувствата, в думите, в поведенето, всичко е на макс, горещо е, ще се скрате неминуемо, много яростна кавга ще се случи, не мога да кажа, дали ще е окончателен край, аз като питах, не зададох срок, мой пропуск, значи за много близко бъдеще говорят картите. С него няма да можете да се разбирате, само дано всичката тази ярост остане само в рамките на говорене и думи. Още нещо - мисля, че е добре да покажеш увереност, сила и уверност ти липсва в конфронтациите, и да го убедиш, че можеш и сама, без него, защото той май разчита на това, че ти няма да си тръгнеш никога от него.

Какво ще се случи между теб и мъжа, с когото искаш да бъдете заедно, до 3 месеца? - 6 пентакли, Асо чаши, Кралица чаши - случка, в смисъл на промяна, на предприемане на действие не виждам, картите са пасивни и предполагат, че нещата ще вървят леко и бавно. Вие да не би да сте били приятели отначало, да ти кажа - смятам, че той за теб е бил като подарък, като нещо хубаво, затова емоциите и чубствата са силни, но ще го чакаш още да се позадейства до 3 месеца, между вас има взаимност, това е добре, но дали ще станете официална двойка - не и до 3 месеца.

Последната промяна е направена от Moira на Сря Юли 17 2013, 21:08; мнението е било променяно общо 1 път
Жар-птица
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросът е за любов :)   Сря Юли 17 2013, 14:58

Мерси, Мойра  

Сега виждам  допълнението.
Мойра,  изключително  съм  ти  благодарна  за  отделеното  време и  за  коментара!
Успяла  си да  видиш  много  точно обстановката в настоящия  момент,  а  за предстоящите -  ами   надявам се  крайният  резултат  да  е  в  моя  полза.  мерси 
Отново ти благодаря,  наистина  ми липсваше малко увереност и  доверие  в бъдещето.

Поздрави  и  благопожелания,
Александра  мерси
Жар-птица
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросът е за любов :)   Чет Юли 18 2013, 21:15

"Какво ще се случи между теб и мъжа, с когото искаш да бъдете заедно, до 3 месеца? - 6 пентакли, Асо чаши, Кралица чаши "

Мойра, а тази Кралица чаши дали има вероятност да означава друга жена, която да му е привлякла вниманието? Embarassed 
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросът е за любов :)   Съб Юли 20 2013, 11:49

Не съм убедена, че Кр-ца Чаши значи точно това, което си мислиш. Живей си спокойно и не мисли такива неща, не предизвиквай съдбата. Smile
Жар-птица
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросът е за любов :)   Съб Юли 20 2013, 12:45

да, права си, няма ... Embarassed 

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросът е за любов :)   Today at 21:11