Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Съдействие мили дами

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ioana
Гост
Гост

Female Taurus Брой мнения : 103
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Съдействие мили дами    Съб Юли 13 2013, 19:02

:sm47.gi Доста съм начинаеща с картите и ще се радвам да ми помогнете  
Въпросът ми беше следният: Ще започна ли работа скоро?
Изтеглих следните 4 карти:
Отговор - Кралица чаши - това си мисля, че съм аз и отговорът е да
Коментар - Мага - устременост и ясно поставена цел
Съвет - 6 мечове и изтеглих без да искам още една карта 8 жезли. да търся перспективата
Като се има в предвид моя опит бих казала следното: Че нещо е на път да започне, но до тук малко се обърквам. Помогнете и вие с мнения. Казвам се Йоана на 25г. ако е от помощ.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 635

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Съб Юли 13 2013, 20:02

Здравей Йоана-като гледам картите не ми се вярва скоро да имаш някаква активност от към работа.По-скоро ще търсиш навътре в себе си отговорите, ще се оттеглиш за малко от ситуацията, колкото и да ти се иска да стане бързо ми се струва, че първо ще минеш през етап на оттегляне и отдръпване от активност.
Ioana
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Съб Юли 13 2013, 20:10

Ами да аз като цяло съм пас от близо 2 месеца. Оглеждам се за работа, но изчаквам да видя дали бащами ще спечели един проект, които ще работим заедно. Така че може да се каже,че изчаквам и съм си дала почивка. Ето това са картите дали баща ми ще спечели проекта:
Отговор: 10 чаши
Коментар: 7 меча
Съвет: Обесения
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Съб Юли 13 2013, 22:16

Йоана, имаш ли идея да се местиш някъде - в друг град или държава? Трябва да действаш, а ти се отдала на чувства и емоции. Трябва да хванеш точния момент, а той е някъде около теб, в настоящето. Това по първия въпрос. По втория ми се струва, че ще е много трудна и продължителна битката за този проект. 10 чаши са хубави ама само на пръв поглед. Илюзорни са. Май разчитате на някаква подкрепа от човек, но няма да има възможност да го стори. Тегли по-нататък пак карти. Аз смятам, че нещата ще претърпят промени.
Ioana
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Нед Юли 14 2013, 00:28

Не не съм мислила никога да заминавам за чужбина или да се местя да живея в друг град. Почти съм се преместила при приятеля си и живеем заедно/той живее в близко селище до града/. Казвам почти, защото все още имам доста неща в дома на нашите и не ги вземам, може би защото съм си оставила една вратичка или не се чувствам готова да кажа за друг дом свой, не знам и аз. Може би и това е причината да виждаш нещо за преместване. Smile Благодаря ти Фрог! Аз още не мога да се оправям така добре с картите виждам ги в чистия им смисъл на тълкуване и тяхното описание в книгите и се опитвам да ги обвързвам с въпроса си. Някакъв съвет би ли ми дала?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Нед Юли 14 2013, 11:01

Ioana написа:
Аз още не мога да се оправям така добре с картите виждам ги в чистия им смисъл на тълкуване и тяхното описание в книгите и се опитвам да ги обвързвам с въпроса си. Някакъв съвет би ли ми дала?
Съветът ми е да се включиш активно във форума. Всички сме започнали от там, където си ти и с обща помощ сме стигнали до тук, което е нещо, но не е максималното. Малко сложно се получи като израз, но се надявам да ме разбереш. Чети, пиши, тегли карти и питай. Всички се учим мерси  Желая ти успех и постоянствоSmile 
Ioana
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Нед Юли 14 2013, 12:39

Благодаря! Разбрах те напълно и ще следвам съветите  
Ioana
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Вто Юли 16 2013, 23:10

Ще съдействате ли за следният въпрос: Ще се омъжа ли за П.?

Страшният съд
Смърт
10 мечове
Справедливост

Аз го разбирам така - Че брак ще има, време е за промяна в статута , тази смърт малко ме безпокои, макар да съм разбрала, че тя може да не означава буквално това, а да един нов етап. Но 10 чаши и след нея Справедливост ме объркват. Ако може да дадете овен вашите коментари и мнения за периода от време до евентуалния брак, ако и вие виждате това. Така ще ми е по-лесно да се ориентирам, как да тълкувам картите за времеви период, не че бързам да скачам в тигана ;)
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Сря Юли 17 2013, 08:46

Йоана, изтеглила си тежки карти за този въпрос. Подчертавам тежки, което не означава, че трябва да се безпокоиш. Просто това е три пъти "не" на въпроса и отговор "защото така трябва". Така виждам аз нещата. Мисля също, че това е за твое добро.
ПС - пиши въпросите в коментарните страници, там по-надълго и широко можем да дискутираме. Тук е само за тези, които нямат карти а имат само  въпроси мерси

ПС2 - тези карти не са теглени онлайн, нали?
Ioana
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Чет Юли 18 2013, 01:33

Добре Грог супер, а дали може да преместим въпроса ми там за да видим и други мнения ;)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Съдействие мили дами    Today at 00:08

Съдействие мили дами
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1