Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Само него обичам

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Deqnik
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Само него обичам   Сря Юли 17 2013, 19:35

Здравейте, разбира се, не сте длъжни да ми гледате, но да споделя, че откакто се запознах с един мъж, не мога да мисля за друг.
Постъпих на работа, а той беше там вече много години. Така започна връзката ни, аз междувременно останах за постоянно там. Обаче той си имаше и други май, така че аз съм в постоянна неизвестност.
Още повече, че постоянно ме ревнуват и злобеят колежките, а едната е на ръководна длъжност и ме е страх.
Но вътре в себе си чувствам, че и той ме обича, а аз не мога да намеря такъв като него...защото не е само секс, а усещане за другия...
Сега съм в дълъг отпуск, не се виждаме и се чудя как ще завърши това...
Казвам се Дея, а той е Петър.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Само него обичам   Сря Юли 17 2013, 23:13

Дея, защо си си сложила реклама на сайт за онлайн гледане под мнението???

Подредба за влюбени:

2 пентакли --------- 3 пентакли
4 пентакли --Императрица--Император
Обесен----------------Крал чаши

Бременна ли си?
Ситуацията в момента е пасивна, ти не правиш нищо, той се държи безотговорно и предпочита да не прави нищо за бъдещето, ти се чувстваш като жертва, като в затвор, ревнуваш го и си обсебена, държиш се за него като удавник за сламка, той чувствата си държи под контрол, ако изобщо има такива, чувства, че трябва да поеме отгворност, но не му се удава, той мисли, че трябва нещо да предприеме, ти мислиш, че трябва да приемеш по-леко и лежерно ситуацията, сравняваш се с други жени, опитваш се да намериш изход между много ситуации.

Какво ще се случи между вас до 3 месеца? - Влюбените, Колелото, 3 жезли - решението вече е взето за вас двамата, само въртящи се идеи в главата ви, мислене, но нищо повече, вие вече не сте заедно според мен, не вярвам да се промени нещо, не и по тези карти.

Deqnik
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Само него обичам   Чет Юли 18 2013, 07:45

Благодаря, велика си-точно това е ситуацията.Чакам да ми дойде, то симптомите са подобниусмивка 
Това ме е електронния подпис,но ще го махна, ако дразни.мерси просто в момента нямам време.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Само него обичам   Today at 03:34

Само него обичам
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1