Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост

Female Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?   Пет Юли 26 2013, 21:26

Добър вечер, момичета

Очевидно тая година е една от най-черните в живота ми. И така се случва, че все по съдбоносни и кофти теми искам помощта ви в тълкуване. Извинявам се, ако товаря някого. Няма към кого да се обърна за подкрепа и съвет.

Баща ми получи пореден инсулт. Досега не сме попадали в болница, където информационното затъмнение да е толкова пълно. Майка ми четвърти пореден ден ходи на обед за сведения / свиждания не се позволяват/, обикновено оскъдния коментар е "Стабилизиран е, другите му показатели са добри, но отново е изгубил говора си. Не трябва да става от леглото"

Дотук би трябвало да звучи ок. Но не би. Днеска й казали, че ще го изпишат в понеделник, но не може да се доведе с кола, не, трябвало линейка да го докара. Хубаво, тя си платила за линейката. Но оттам какво става? Обикновено при инсултите му като го стабилизират, го вкарват в отделение и правят някаква начална рехабилитация. Препоръчват веднага по възможност да се прати някъде на долекуване или дават предписания за почивка и леко, постепенно раздвижване, после работа с логопед и т.н. Тоя път не.

И се почва една трагедия оттам-нататък. Майка ми постоянно повтаря, че нещата са безнадеждни, че чисто и просто го пращат да си умре в къщи и прочее.
Представяте си колко ми е трудно да запазя някакво равновесие, особено след като и в работата нещата са в същото висящо положение.

Обръщам се към таро за някаква насока, а към вас -за помощ в тълкуванието.
Въпросът ми е : Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми?

Изтеглените карти са:

Цепя на Император

Рицар пентакли - 6 пентакли - 3 пентакли

За мен Императорът е баща ми в случая. Малките аркани тълкувам като събитийност, а не кардинални развои. Трите карти пентакли - като събития на физическо ниво, свързани със семейството. Рицаря тълкувам като застой и обезсърчаване. Шестицата пентакли дава разрешаване на проблемите, а тройката показва придобиване на опитност и умения.

При друг човек сигурно бих казала, че Господ дава поредното изпитание, в което семейството трябва да се опита да се сплоти и подкрепи. Че урокът се повтаря, за да се затвърди и усвои. Че оцеляването зависи от силата, волята за живот -ако се бориш, ще те бъде. Но не виждам нито краен гаден изход, нито категоричен хепиенд.

Обаче...дали съм права? Болката заслепява, а надеждата-подвежда.

Вие кажете...

Или теглете ваши карти за баща ми. Моля ви.

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?   Пет Юли 26 2013, 22:54

Маджика, по картите, които ти си изтеглила бих казала, че ще има напредък и оздравяване, но ще е мнооого бавен, вероятно ще е свързан и с доста средства, но трите пентакли ми говорят сякаш за търсене на друго мнение, на още съвети или пък на специалист, които ще ви даде правилната насока за възстановяването. Потърсете и друго мнение, посветвайте се дали трябва да го изписват толкова бързо. Бъдете настоятелни, дори нахални ако трябва. Нямам доверие на всички лекари, някои са добри и знаещи но други са печалбари.
Интересно, при такова емоционално напрежение не си изтеглила карти, които да го отразяват.
На моя въпрос дали ще се възстанови баща ти излязоха Светът, Звездата, 8 жезли. Цепя на Крал жезли
Има сила и воля да се възстанови и това ще стане, макар да е бавно, страшно бавно. Светът ми говори за новия етап, в който е навлязъл, вече нищо няма да е същото, но това не означава, че ще е лошо, просто ще е по-различно. В момента ми е трудно да видя ролята на 8 жезли след тези два бавни Г аркана. Хайде и момичета, помагайте.
magica
Гост
Гост

Female Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?   Съб Юли 27 2013, 00:10

За мен също е странно. Обикновено съм като попивателна : гадните неща ги предусещам първо на подсъзнателно ниво, а после ги отреагирам на съзнателно със страшна интензивност.

Тази седмица конкретно всеки път, като си тегля ангелски карти за деня - под някаква форма ми се пада темата за ясното виждане/знаене/усещане и насърчения да вярвам в Божествения ред и планове за нещата.

Днеска очевидно е много критичен ден, защото и в работата ми имаше развръзка. Да, статукво, както и картите показаха. Гаден, унизителен, несправедлив шамар -определено, няма как да не го усетиш. Но не ме уволняват, каквото беше и повтарящото ми усещане за този период. И приех нещата някак отгоре, без тръшкане. Сякаш си стигнал дъното, нагълтал си достатъчно тиня и оттам нататък ти предстои само да изплуваш.

Когато се прибрах и майка ми ме заля с потопа си от негативи, първото ми усещане беше, че ако е трябвало да има гаден край, щяло е да се случи още в първите минути на инсулта. Ако Господ е искал да го прибере, е щял. А той винаги оцелява...защо оцелява? Защото това е битка и трябва да се води. Защото оцелява с причина. И се помолих, преди да си изтегля трите таро карти.

После ми се включи здравия разум и тръгнах да ровя в Нета за тая болница, в която за първи път ни карат и се сблъскваме с такова отношение. И се натъкнах на много неласкави коментари, именно заради изнудвания на пациенти са имали официално разследване от Министерство на здравеопазването. Което ме подсеща, че пентаклите наистина може би показват материалното отношение към проблема. И е жалко...

Ще се опитам да интерпретирам твоята подредба:

Кралят жезли е свързан със съвети и помощ. Такива са нужни и търсим. Ако се приеме като олицетворение на баща ми- ще се бори, няма да се предаде. Светът е промяна, завършва се цикъл, но се навлиза в нов. Осъзнаване на стойността на живота. Ако ставаше дума за астрологична карта, бих проверила за някакви транзити по Нептун и Плутон / бавни, мъчителни, удрящи в разума, но дълбоко трансформиращи/. Звездата дава мъдрост и добра развръзка. Ролята на 8-ицата жезли е да подготви за това, което предстои. А това, което предстои не е статичност, а динамика, има движение, има живот.

Дай боже!
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?   Съб Юли 27 2013, 07:35

Съгласна съм с Фрог, а към твоето тълкуване Маджика искам да добавя че Императора е инсулта, а не баща ти. Да знаеш че тази карта показва заболявания на мозъка, защото е свързана с главата - с мисълта, с тежките решения, които Императорът взима с главата си. Тежкото бреме, което е на плещите на Императора. Та това е показала картата. Изобщо не е баща ти, а инсулта. Друг път ако ти се падне тя, да знаеш че може да го чака пореден инсулт.

А и вижте защо ги прави тези инсулти, аритмия на сърцето ли ги причинява, съсирване на кръвта ли, запушване на съдове в мозъка ли ??? Неможе да лекувате последствията а източника.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?   Today at 03:44

Важен въпрос!!! Ще оживее ли и ще се възстанови ли баща ми!?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1