Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Три карти 3

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 2438

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Съб Ное 23 2013, 14:23

Въпросът е дали един мъж ще замине в чужбина до 1 година

Дявол, РЧ, РМ /Влюбените

Сякаш картите не ми отговарят на конкретния въпрос. Да, човекът е поставен пред избор и изборът е много тежък, вероятно заради минал опит. Но накрая този Рицар чаши срещу Рицар мечове /те буквално са един срещу друг/ какво иска да каже комбинацията ....емоцията срещу разума - но нали трябва да избере....Дяволът май е в емоцията. Няма отговор на конкретния въпрос според мен, има борба на мисъл и чувства, тоест трябва да задам въпроса по друг начин. Така го разбирам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор

Брой мнения : 5257

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Нед Ное 24 2013, 17:12

фрог-този дявол,все пак ще бъде маг,и ще  прецени  всичко както трябва,сега наввярно е  и уплашен и  опиянен...

а  влюбените,ми те са  си  блиски с дяволчето,така че  пожелавъм маг...после  е по-важното,защото магът май е  тези дваа рицаря...и липсват  два елемента- жезли и пентакли...зависи с кое се сдобие първо...и ще последва категоричното решение...
има нужда от две неща, която е задоволена първа,тя щее...енерги или  подкрепа...

липсват ми уйет, редя с  прави и обърнати на димитрова,и ми е объркано,но нека се понакажа още...защото ''изгубих Тарото'' си...
но не и вас...

та
имам за мъж три карти
-колелото об-рицар чаши об-9жезли
-финансова и  професионална  картинка на сегашния момент,на къде върви.професия-не  практикува  частно повикване.
ммм, обърнат късмет,пропуснат шанс,изпуснат късмет.сега трябва да  потърси вярата и истината,или  едно посещение на църква.
много трудности.
известна загуба на сила,която трябва да се  възвърне у него.трябвало и трябва да се пази по-добре.
грешки.
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Нед Ное 24 2013, 20:06

Дааа, Зуки, права си. Липсва основен рицар, а тези двамата няма да свършат работа, въпреки желанието на човека да промени живота си. Ще наредя една по-голяма подредба по-нататък.
Зуки, в какъв смисъл "изгуби тарото си"?

Ако тези карти съответстват на Уейт, значи човекът съвсем е загубил и посока и вяра, ама от в днешно време кой ле не е в това положение. А какъв е въпросът?
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5257

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Ное 25 2013, 08:33

фрог-''загубих''-ами малко по малко,сякаш  или аз или таро  ме остави.
или просто не искам да гледам на себе си,или да питам за  някой,или нещо ,когато не е поискано  от  търсещия.

загубил е. сигурно. имаше работа,имаше доверие на шефове,а той тръгна по други пътища...малко го домързява,пък и мнооого влюбчив,да не кажа друга дума....
Reni
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Ное 25 2013, 09:31

Фроги,този Дявол показва неговото неудовлетворение от цялата тази ситуция,в която се намира.Много е емоционален и ще действа,решен е да замине-може да пита и разпитва,да започне подготовката,но... нещо ще го спре,ще го накара да го отложи на този етап...Самият той се двоуми и не е напълно сигурен...За мен това заминаване е идея,но тя нама да се осъществи...Нещо като временно явление,докто премине психическата криза,в която се намира...Липсва му смелост да го направи...поне на този етап...Външно показва РМ,но отвътре -в ума му царува Дяволът,а в душата му-РЧ..
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Ное 25 2013, 09:50

Дявол, РЧ, РМ /Влюбените

Дали ще замине- мисля, не. Заради Дявола, той ще развали нещата и ще докара доста главоболия -РМ

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Ное 25 2013, 16:27

Благодаря на всички. И аз съм на мнение, че няма да замине, поне не и в близките месеци /питането беше за една година/.
Рени, ти анализът ти е много добър -
Цитат :
този Дявол показва неговото неудовлетворение от цялата тази ситуция,в която се намира.Много е емоционален и ще действа,решен е да замине-може да пита и разпитва,да започне подготовката,но... нещо ще го спре,ще го накара да го отложи на този етап...Самият той се двоуми и не е напълно сигурен...За мен това заминаване е идея,но тя нама да се осъществи...Нещо като временно явление,докто премине психическата криза,в която се намира...Липсва му смелост да го направи
- Както Зуки отбеляза в първия си пост липсват два от рицарите - пентакли и жезли ...липсват средства и приемна страна, а човекът не е авантюрист.
Възможно е обаче в този срок нещата при него да се променят и вече да не се налага да излиза в чужбина.
Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Ное 25 2013, 18:34

Фроги,благодаря!Очаквай бързо развитие на тази ситуация..

Момичета,да ви попитам какво,според вас, показват 8Ж,6Ж,9П?
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Ное 25 2013, 19:29

Рени,незнам,но ако е за постигане на цели,то комбинцията е хубава...дори бих казала асо пентакли с колело,възпикзвай се ии повече.уверенот
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Вто Ное 26 2013, 11:22

Рени написа:
8Ж,6Ж,9П?
Рени, струва ми се, че указват бързо развитие на някаква ситуация. Колебая се дали не е свързана с пътуване. При всички случаи очаквам да има положителен смисъл, добър за питащия!
Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Вто Ное 26 2013, 18:13

По принцип ми се падна на 10 поз. от КК Дяволът и попитах с какво е свързана тази карта-тези карти ги изтеглих като допълнит.
Iva78
Редовен участник
Редовен участник

Female Taurus Брой мнения : 521
Местожителство : Хановер, Германия

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 11:07

Рени според мен картите ти показват ситуация която ти искаш да се развие бързо но нещата се забавят поради определена причина. На мен 9 пентакли винаги ми показва лек застой.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 11:37

Рени написа:
По принцип ми се падна на 10 поз. от КК Дяволът и попитах с какво е свързана тази карта-тези карти ги изтеглих като допълнит.
Ако са като допълнителни биха имали по-различно звучене особено в КК, където, както знаем, има взаимовръзки между отделните позиции....
Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 11:54

Да,Фроги, но аз по-скоро търся насока за тълкуване и въпросът е за отношения.
Предпочитам КК като подредба, но не може всеки път да го поствам тук и да ви тормозя излишно... мерси мерси 
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 12:00

Аз също се установих на КК като подредба, която ми допада. Забелязах, че там не може да се гледат картите като самостоятелни единици, нито като тройки или комбинации, а в общия контекст на КК. Тоест значението на тези три карти допълнителни, заедно с основната ще придобият по-различна окраска на общия фон от 10 карти. Там се вижда и проблемът и тенденцията, а така виждаме само елементи от тях.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3322

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 20:19

Цитат :
Момичета имам два въпроса-първият е ще се справя ли ако участвам в концерта
цепя на 2 п, картите са 8п, асо п и Асо ч- 2 п показват моето колебание и да още не съм решила,малко се притеснявам, надявам се това асо п да е помощ и наистина да се справя , асо ч са емоциите,като цяло май трябва да участвам ,мисля че ще мога да се справя,дано да съм права
втория въпрос- след колко време ще сменя работата,тук от време признавам си нищо не разбирам,не знам дали мога така да питам
цепя на 5м- да очаквам удар в гърба
картите са Смърт,4п и Жрец
май трябва да почакам ,не е дошъл момента,само не знам до кога

ОВ- Исках само да кажа че за концерта така и не участвах,просто нещата така се промениха че дори нямаше какво да избирам,просто не можеш да участвам и бях доста разочарована.Тук приемам че Асо п е нещо като съдба-предопределено и не може да промениш, а с Асо ч -това си е като не но придружено с много емоции и то не добри.
Колкото до втория въпрос пълен застой за сега,отказват ми за работа и това е,явно ще има да си чакам още...
MAITE
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 20:42

Линджери, за да участваш в този концерт, преди това трябва да бъдеш одобрена от някой ли?
На мен Асо пентакли на 2ра позиция ми е показвало, че трябва да усиля волята си, да имам повече вяра не само в себе си, но и в добрия развой на ситуацията,,, Също така е показвало добър изход в определени ситуации.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3322

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Сря Ное 27 2013, 20:49

Маите да,това беше концерт за народни хора и танци,идеята беше всички да участваме и се готвехме по определена програма,после 4 дни преди концерта се смени, новите екипи се оказа че не успяха да станат и така просто нямах избор, който нямаше екип или не знаеше добре новата програма не можеше да участва, и аз не знам защо се получи така,но за себе си мисля че това е бил най-добрият вариант,вероятно не съм била готова,приемам че така е трябвало,но истината е че бях много разочарована
Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Съб Ное 30 2013, 20:07

---

Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:28; мнението е било променяно общо 1 път
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Съб Ное 30 2013, 23:17

харесва я да, но не е свободен да действа. 8м показва дезинформация, объркване, поради това има пълно затъмнение от смъртта. Има нещо..хмм да не би тя да тълкува поведението му като 2 чаши но да няма основание за това?

Луничка
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Нед Дек 01 2013, 08:12

---

Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Iva78
Редовен участник
Редовен участник

Female Taurus Брой мнения : 521
Местожителство : Хановер, Германия

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Нед Дек 01 2013, 13:24

Луничка и аз съм на мнението на Линда, има чувства но нещо му пречи да действа.
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Дек 02 2013, 09:04

кое ли го плаши...това нещо ново ли е за него...или не е сложил край на предишна връзка?
Луничка
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Пон Дек 02 2013, 09:05

---

Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 296
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Вто Дек 03 2013, 15:22

Здравейте Smile

Възможна ли е среща между двама в определен срок?
Рицар мечове - Дяволът - Паж мечове, доп. 2 чаши, цепя на Жрецът
Според мен ще се говори, ще се обсъжда евентуално среща, но дали ще се стигне до нея не мога да преценя 

Ще се радвам на коментар! Благодаря!
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Вто Дек 03 2013, 16:00

еее тези озлобени дворцови с дявол по средата.

човека, който пита е настроен за среща за прошка, НОО.....тука се плете някаква интрига. не че няма чувства- има, но..среща е възможна на по- късен етап - или ако стане тази среща - ще е след скандал и разправии..единия все още ми се струва много обиден.

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2388

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Вто Дек 03 2013, 16:06

Аз си мисля,че срещата ще се състои,но няма да е в определения срок,а по-късно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Today at 19:13

Три карти 3
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 29 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next