Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Гледане за Гледане

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
YsDiD
Гост
Гост

Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Пон Сеп 30 2013, 14:28

Blagodarya Reni !  
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Пон Сеп 30 2013, 16:02

Моля мерси мерси 
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Сря Окт 02 2013, 16:24

Така, аз също бях наредила карти за нея и първата която ми излезе беше 8 Пентакли и други не ги помня но бяха някакви мечове и жезли. Предположих че по следващите две карти не е.
Обаче тези дни наблюдавам че на този въпрос, както и на въпроси не касаещи време, отговорът често се вижда на първата карта. Съответна взех една приятелка на прицел и помолих няколко човека, които гледат на карти да ми кажат дали е бременна - отговорите им бяха не, въпреки че първите карти показваха пентакли и следващите - емоционалното или физическото състояние на бременната. Както беше в тази комбинация :

Цепи се на Паж Пентакли

Рицар Пентакли, 3 Меча, 10 Меча - веднага се сетих че тя е много наранена от съпруга си, защото той неиска детето, а тя много отдавна иска детенце. Освен това проповядва религия, която ще я съсипе ако се разведе и за нея положението е много тежко. Бременна е, но сърцето й е смазано и се чувства много наранена.
Ще й звънна да попитам дали ще е момче заради Рицаря или момиче заради Пажа.

Теглих на Дилянка още един въпрос, че бях забравила предишните карти, дали е бременна -

Цепя на Колелото на Съдбата, което напоследък за бременност и то излиза.

Асо Пентакли, Асо Мечове, Рицар Чаши

Чудно ми беше защон присъства Асо Мечове и я попитах - тя каза че се чуди дали ще го махне заради това че незнае каква ще е реакцията на приятелят й. Това реши проблема с Меча. Рицар Чаши, няма какво да го обсъждаме - той е ясен.

И така на въпроси, които не касаят време или от сорта - Какво ще стане до 3 месеца, където се очаква 3-тата карта да е отговора, вероятността отговора да се крие в първата карта е много голяма.

Така че за мен Дилянка е бременна и по двете подреби, които й направих, просто в момента има проблеми с казването на приятеля й и неговата реакция.
Reni
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Сря Окт 02 2013, 17:03

Аз чакам Дилянка да даде ОВ и да каже бременна ли е,или не е.
Диде, не направи ли тест за бременност?
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Сря Окт 02 2013, 17:05

Още не е, чака да получа инфаркт от чакане .... Shocked 
Минали са 3 седмици , а тя още не си е купила тест ....  направо ми иде Mad 
YsDiD
Гост
Гост

Female Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Пон Окт 07 2013, 20:17

Zdraveite momicheta testa shte e gotov na 15ti sas sigurnost Smile znam che stavam malko dosadna no mnogo vi molya ako na nqkoq ot vas i se zanimava edno byrzo generalno gledane za Timea . Momicheto e mnogo otchayano az i gledah no ima nqkoi neshta koito ne moga da vidya ? Blagodarya predvaritelno ! (izvinqvam se za latinicata)      
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5257

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Вто Окт 08 2013, 09:06

ysDid-za timea

8 пентакли - маг об - 7 меча об
10 пент.об - 6 меча об - висша жрица
7 жезли - принцеса жезли об - кралица жезли

тази жена се чуства объркана,защото  не се е случило  нещо както тя го е искала,и всъщност както  е работила за него.полагала е грижи,или поне това е мислила че прави,но не е била оценена,другото е тя изобщо е грешала за всичко,за себе си,за  другите..
и май сега за това  е разстроена,и недоумява къде е грешката и.
мисля че е твърде активна,но в мислите,на практика  греши,и е едва ли не неподвижна.
вероятно изхожда от личен егоизъм,не знам точно,но има  желание да продължава  в същия  дух.
тя не загърбва старото,а  се мотае все там.
като едно пакостливо дете(иска да накаже по-възрастните*някой,нещо)!?!? 
тя се нуждае от нещо ново,но  не прави крачката към личното си бъдеще.
бих казала че трябва да разчита на себе си,но тя трябва да се промени.трябва да  си почине,и насъбраната отрова ,ще се превърне в лек...
мисля че е въпрос на време и на лична настройка.мерси
онова което я е завъртяло мисля е  у тях,домът,близките,някой я кара да се чуства не на място,неуверена,някой я натиска яко,и тя отреагирва,по-възможно  най-нейния начин сега.-почти го имитира...чудя се дали има някой стрелец около нея. и да видим от средата на ноември до средата на декември какво ще стане с нея!
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Гледане за Гледане    Today at 00:05

Гледане за Гледане
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2