Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпроси и отговори 3

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 391

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Съб Фев 22 2014, 18:31

Благодаря, Фрог.

Да, при него има друга жена. Мисля, че неговата "драма" е, че не може да реши дали може да си разреши да ме харесва. Той е много отговорен и коректен човек. Аз разбирам трудността му, но чисто женското ми усещане, когато се запознахме още в началото беше, че е самотен, въпреки статута си на обвързан човек. Т.е. не е щастлив там, където е. Но със сигурност не е от мъжете, които скачат от цвят на цвят. За него, попадането в ситуация като тази е проблем. От моя страна, аз няколко пъти му давах шанс да се отдалечи. Например, говорейки по телефона, да приключваме за да не му отнемам от времето; или да не се чувства длъжен, когато идва по работа, да идва да ме вижда. Такъв тип неща. Но той си идва.

Последната промяна е направена от Tanya111 на Съб Фев 22 2014, 19:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 1356

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Съб Фев 22 2014, 18:50

Семейството е пречка. Тази 3-ка Пентакли се появява и в двете подредби. Чувства да има кой знае колко дълбоки - не съм сигурна. Ще има изясняване, може и някакъв спор или нещо ще излезе наяве, но със сигурност комуникацията им ще продължи  мерси
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2388

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Съб Фев 22 2014, 19:14

Линда много му е трудно на човека,влудява го тази ситуация,има сериозни чувства към момичето,но няма да напусне жена си,ще продължава връзката си с нея тайно.
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 391

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Съб Фев 22 2014, 19:33

Линда, не искам съвсем категорично да коментирам твоите комбинации, заради обърнатите карти, но за какви чувства да говорим при 3 пентакли и Справедливост? Тук по-скоро става дума за това, че човекът се опитва да намери някакъв баланс в триъгълника.

Във втората комбинация ми е странен Паж мечове. Тази карта ми се появяваше непрекъснато, когато не знаех, че един мъж, освен жена има и любовница. Когато разбрах за любовницата, Пажът изчезна от подредбите. Та не знам, в твоя случай какво ще разбере жената, което не знае. От друга страна следва отново 3 пентакли, а не Кулата, за речем. Или Страшния съд. Следователно си мисля, че може би няма да е нещо силно съществено. Може би просто ще продължи да не знае.
Reni
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Съб Фев 22 2014, 19:37

Linda,за мен тази об Колесница показва,че не може да мисли ясно и логично...сякаш е зациклил-"боксува на едно място"...За мен картите по-скоро показват,че не може да направи ясна равносметка какво иска и какво да прави,но определено се чувства безсилен и няма смелостта да напусне семейството си-с този И-р об. според мен, дори и не помисля за такава възможност...Няма да се учудя,ако в подредбите ти за нея,той излиза като КЧ...
За развитие на отношения...розовите очила ще изчезнат и то скоро..С тази 3П,че и ПМ ще научи нещо,което няма да й хареса особено...
Таня,с ПМ научих почти същото за мъж-че има трета и четвърта...навъртял ги е яко...
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6906
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Съб Фев 22 2014, 19:45

Благодаря ви!

Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 748
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 07:02

Какво изпитва към нея?

lindali написа:
ц. обърната Колесница
об. Император 3 пентакли Справедливост

Как ще се развиват отношенията им в близката половин година?

ц. Паж жезли
об. 7 чаши Паж меч 3 пентакли

Значи харесва я, чувства се привързан към нея, цени я, но не смята да предприема нещо, стреми се да да потиска чувствата си, защото смята, че така е редно. Гледа да се държи приятелски, разумно и сдържано. Засега тя е в резервна позиция за него.

В близките 6м ще започне все повече да я желае и да си мечтае за нея, няма да може да избере какво да прави, ще му харесва нейната компания и е възможно да има някаква тайна авантюра между тях, но е по-вероятно да останат приятели.
паж жезли + 7 чаши  си е за мен явни намеци  за секс, но дали ще остане само в мечтите му или ще се реализира не се знае.
3П накрая мисля, че означава, че пак ще са 3-ма замесените в ситуацията, а  паж меч може да говори за тайни действия от негова страна.  така че най-вероятно може да има тайна връзка, но не мисля, че ще остави жена си или че  ще се получи нещо сериозно.
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 07:18

Какво мислите вие за тази двойка:
Ц: 3Ж

Тя мисли за него:                                                             Той мисли:
8п                                                                                      РЖ(об)
Чувства:                                                                               Чувства:
ДП                                                                                         8Ж (об)
Действа:                                                                                    Действа:
4М                                                                                               7П

Между тях : Паж Меч

Аз мисля, че няма никакви особени чувства нито от едната нито от другата страна. Особено мъжът изглежда съвсем отегчен от нея, незаинтересован.
А тя сякаш се е насочила към по практически неща в живота, чувствата й са по-скоро приятелски и си отпочива от някакви драматични преживявания в миналото. Между тях сякаш има друга жена или мъж с  3ж и паж М?
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1680

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 09:32

коя карта показва желан но недостижим мъж? жрец, маг?
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 09:40

Император?
Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 09:42

[--

Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:53; мнението е било променяно общо 1 път
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 10:46

аз съм за Маг, щом е недостижим и неуловим......но факт Император също ми е излизал за някой мъж, който аз иска, той ме реже.

Но пък на едно момиче тук нейния приятел си й излизаше като Император...не би трябвало Императора да е недостижим, просто той е някой, който е Шефа, той казва, коли и беси

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 10:49

Блекмун...мъжа е насторн да говори, да общува, да се разбере с нея по някакъв начин...но не усещам нищо толкова любовно, във визията му по отношение на нея има някакъв застой и не се вижда раздвижване...като цяло тя го мисли за добра партия, привлечена е сексуално от него, но не мисли нищо да прави.

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 11:48

Линда написа:
има нов около нея- как ще им се развиват отношенията

Справедливост Рицар чаши Дявол

още една ОВ: имало било снощи среща и секс, но тя никак не е очарована от самия мъж като човек, по- скоро много разочарована, бившия й приятел още повече й залипсвал  

Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 21:04

Момичета,какво мислите-момче ще ме потърси ли до края на тази година-нарочно зададох така въпроса,защото прекратих контактите с него,след като разбрах някои неща-Справедливост,ПП,АП
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2388

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 21:07

Рени, мисля,че ще се опита да поднови контакт с теб до края на годината
linda10
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 252

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 21:26

Рени, и аз мисля,че ще има подновяване на контактите мерси 
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 21:28

С уговорката, че срокът е малко дългичък - да. Мисля, че ще се опита да ти обясни нещо; да изясни ситуацията, в която сте попаднали.
Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Нед Фев 23 2014, 21:35

Момичета,ако има развитие,ще пиша   
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 10:36

Линда написа:

как той е настроен към мен?

ц. об. 10 ж
об. 9 п Рицар меч Висша жрица

настроен е да ме завладява май...харесва ми ВЖ тук..идеализира ме...по об. 9п има чисти намерения

Той много ме е харесал, много.... Може би и тук може да обсъдим рицаря меч, защото той определено не изпитва само платонично влечение и много ясно ми го намеква

Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Фев 24 2014, 11:53; мнението е било променяно общо 1 път
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 10:37

Рени категорично има подновяване на контактите а може би и нещо повече но не можем да кажем кога
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 13:38

Благодаря,Линда!  мерси 
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 16:09

Някой може ли да ми изтегли карти с какви намерения ми е писал един бивш днес, иска да ме подразни ли? Какво изпитва към мен, на какво се надява? Благодаря!!!!

Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 16:41

Linda,
намерения- ц. Влюбени/Отшелник,ПП,5М
чувства - ц.7Ж/ Влюбените,5П,ДЖ (обърна ми се КЧ)
надява се на - ц.6М/КП,Колесница,СС( изпада ми ПМ)
 мерси мерси мерси 
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 17:12

Знаех си, че ми играе театри, явно иска да предизвика ревността ми.... Много странно не очаквах това момче така да страда по мен.....благодаря ти рен   

Reni
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Пон Фев 24 2014, 18:10

За теб винаги ;) Smile
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Вто Фев 25 2014, 03:02

Една жена, която е омъжена, но е имала връзка с друг, в когото е влюбена, но са се разделили ме помоли да й гледам ето какво се падна:

1) Това, което чувства той към нея
ДЖ(об)
9ч, 7ж(об), Справедливост

Смята, че е страстна жена, но много властна, ревнива и избухлива.
С нея му е било приятно, чувствал се е щастлив и всичко е било изпълнено със силни чувства и наслада.
Но сега се чувства изморен, обезверен и няма желание да се бори за тази връзка. Има ревност, пречки, конфликти, а той е инатлив и държи на своето, а пък тя също си държи на своето.
Той премисля нещата преценява плюсовете и минусите, колебае се какво да прави, но смята да действа според разума, а не според чувствата. Смята, че трябва да постъпи справедливо според принципите си.

2)
В близките 3 месеца как ще се развият нещата.
ц Отшелник
6м, 4П, паж Ж доп , АЧ

Ще има отчуждение, самота, желание да се изостави миналото, но невъзможност за това. Понеже твърде много привързаност има. Не е готова тя да го пусне. Възможно е да има обсебващи чувства, които пречат на развитието на нещата. Но ще се намери решение на проблема в края. Ще има раздвижване на нещата и е възможно да има подновяване на отношенията, среща и секс или ако не се съберат с него то значи, че ще започне тя нова връзка. Но като цяло ще има положителни емоции за нея.

Каква е причината сега да не иска да е с нея?
ц 8М
Звезда(об),РП, Маг

Той има свои вътрешни страхове, притеснения и ограничения, за тяхната връзка, които не знае как да реши. В ситуацията има замесени и други хора. Някакви остри думи казани, може би и някакви клюки или интриги, в които са замесени други. Не вижда надежда за изход от цялата тази каша или поне засега изход не вижда. Така че смята, че единственото, което може да направи сега е да изчаква. И мисля, че има някакви лъжи от негова страна. Той е самоуверен, своенравен, непредвидим характер. Движи се по ръба на позволеното. Живее според собствените си закони.
Обича той да контролира нещата, а в тази ситуация се чувства потиснат. (Възможно е да е имало изневяра от негова страна, понеже мага понякога показва подобни неща, но не съм сигурна.)

Как мислите вие? Аз хората не ги познавам, не знам какво има, ама така го виждам по картите, вие как го виждате?

Линда твоят бивш определено има чувства към теб, депресиран е явно и иска да те подразни, може би за да разбере дали си го забравила или не иска да те накара да ревнуваш. Като цяло обаче не ми е ядно Колесница +СС какво точно иска   Хем иска да видиш, че е продължил, да те упрекне за нещо и ядоса, хем е влюбен в теб. Не ми е ясна работата.    

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   

Въпроси и отговори 3
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next