Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

ще се върне ли при мен?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 09 2014, 21:52

4 карти

1. Ситуацията 2. Пречки 3. Съвет 4. Резултат

мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран

Female Taurus Брой мнения : 790

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 09 2014, 22:09

1. Ситуацията 2. Пречки 3. Съвет 4. Резултат
1.Кулата 2.9Ж 3. 3П 4.Висшият Жрец

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 09 2014, 22:40

Да, ще се върне. За момента човека няма доверие в теб, съвета е да градиш отношенията ви от към доверие, респект, стабилност в отношенията. Да покажеш, че на теб може да се разчита.

galiusha
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 09 2014, 22:47

Благодаря :*

Гост
Гост

Female Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Мар 11 2014, 11:59

Здравейте мили момичета, доста време мина , но имах много много задължения и нямах време , сега се обръщам с молба за помощ , на 09.03 моят любим поиска почивка от нашата връзка , не сме разделени, но просто той не звъни и аз не звъня и това ме изяжда жива отвътре, карти Таро не съм теглила , теглих Ленорман , но са доста проективни и повече показва мойте чувства и страхове и това че отвътре ме изяжда жива, моля някоя от вас да ми изтегли карти на въпроса ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЛИ ПРИ МЕН ? Благодаря ви от сърце ;( ;(
galiusha
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Мар 11 2014, 14:37

Здравей, аз ти изтеглих карти
1 9М
2 10М
3 АМ
4 5Ж
Нека някой друг обаче се включи с тълкуването, аз съм все още твърде начинаеща и не се наемам, за да не те подведа

Успех :*

Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Мар 11 2014, 14:49

YsDiD,според мен в момента изживяваш някакъв ужас в тези отношения,сякаш най-големите ти страхове се сбъдват.Сама осъзнаваш,че сякаш от това по-зле не може да бъде,притисната си,съсипана,чувстваш,че нямаш друг избор.Определено ще има разговор между вас с цел изясняване.Имаш много въпроси и ще търсиш отговорите им.Не знам дали ще успеете да се разберете,защото всеки ще си знае неговото.Но колкото и да е болезнен този разговор,не забравяй,че "на страха очите са големи"...А 5Ж понякога показват и сдобряване...
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Мар 11 2014, 14:58

Подкрепям рени, мисля, че има обаче вериятна намеса на друга жена. Мисля че ви предстои тежък перид в отношенията, но като цяло мисля че ще се съберете, не е това края. Ако 5 ж действа като обърната мисля чебще донесе помирение, ако действа като права- това е едва началото на раздялата
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост

Female Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Мар 11 2014, 16:10

Blagodarq vi momicheta, jenata namesenata e sestra mu tai kato tqqqq trqbva da e navsqkyde …. kralicata maika pffffff -_- koga li tazi jena shte go ostavi na mira neznam , inache dano da si opravim otnosheniqta iskrenno se molq i nadqvam
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 733
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 16 2014, 18:16

Ето и моите карти по тая подредба
ц Крал чаши

Ситуация: 3м (об)
Пречки: 9ж (об)
Съвет: 3чаши
Резултат: 9чаши

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
magica
Гост
Гост

Female Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Съб Мар 29 2014, 06:04

Ситуация:
- Висша жрица - Слушай си интуицията, преразгледай отново отношенията, дай си сметка какво искаш и дали е постижимо и се обърни към Висшите сили за помощ.

Коментар: Винаги ми е било трудно да давам време за размисъл - включително и на себе си, но явно е неизбежно и друг изход няма.

Пречки
-Обесен -Циклене и патова ситуация. Ако тия отношения трябва да се запазят, ще е свързано с жертви и компромиси. Иначе не става.

Коментар: Добре бе, разбрах, разбрах. Но и за отсрещната страна се отнася...

Съвет
-7 пентакли - Каквото посееш, това ще пожънеш.

Коментар: Всеки ще си получи заслуженото в крайна сметка...

Резултат
-Умереност - Отношения-да, някакви...Ще се върне, но след време. Трябва просто да чакам търпеливо и да се опитам да се адаптирам към ситуацията.

Коментар: За пореден път- Респект към Таро за отговорите.
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Съб Мар 29 2014, 16:37

Ето я и твоята ситуация:

Цепиш на Крал Чаши - Имаш подкрепа и сила да се справиш със сърдечните си проблеми.

Ситуация - 3 мечове /обърната/ - Имаш и кураж, и сила да се справиш. Трудностите вече са започнали да губят от остротата си, болката отшумява лека-полека.

Пречки - 9 жезли / обърната/ - Обаче си уморена да се бориш...Обърни си внимание на здравето. Погрижи се най-напред за себе си.

Съвет - 3 чаши -Радвай се на хубавите неща в живота, прави нещата, които обичаш, излизай с приятели, развивай талантите си, ако имаш.

Резултат - И успехът ще дойде, а той ще се върне.

Дай Боже Smile
linda10
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 252

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Съб Мар 29 2014, 17:13

Ето и моите карти-
ц.Жрец
1.7П(о)
2.9Ч(о)
3.ДМ(о)
4.ДП(о)
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Съб Мар 29 2014, 17:46

Linda10, твоите карти:

Цепиш на Жрец - Приспособяване към нещата, утъпкан път

Ситуация - 7 пентакли/ обърната/ - Инвестирала си в отношения, които не си струват. Нещата не са под твой контрол и вероятно резултатите няма да са много добри.

Пречки -9 чаши / обърната/ - Ако желанието се изпълни, то ще се проточи във времето или няма да се изпълни по начина, по който очакваш.

Съвет - Дама Мечове / обърната/ -Загубила си почва под краката си, не мислиш трезво. Не те разбират. Виждаш нещата твърде едностранчиво.

Резултат: Дама Пентакли / обърната/ - Най-вероятно няма да се върне. Всичко е прекалено несигурно и има големи страхове, настроенията са прекалено променливи и уязвими.

Съжалявам...твърде много обърнати карти...
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Съб Мар 29 2014, 20:49

Блекмун- ще се върне при теб

Линда10- рано е да се каже това. За сега има прекалено много емоционални моменти и нестабилност. Внимавай от отчаяние да не прибегнеш до коварни ходове и да паднеш много ниско

Blackmoon
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 30 2014, 00:34

magica, благодаря за анализите добри са искам да доплня нещо.

Ситуация:
- Висша жрица - Има неща, които са скрити от теб. Нещо не ти казва, но ти със своята интуиция ще го разбереш. За останалото съм съгласна с теб.
Пречки
-Обесен Наистина ситуацията е патова и в момента няма какво да се направи. Има много независещи обстоятелства от вас които пречат да сте заедно.
Съвет
-7 пентакли -Успехът ще е много труден и бавен изисква се засега да изчакаш.
-Умереност - Ще се намери някакъв компромисен вариант, но няма да си много доволна. И всичко това ще изисква от теб голямо търпение и себеконтрол. Ще се наложи да потискаш някои свои чувства.

За мен
ц Крал чаши -описват го него има някакви чувства, иска да ми помогне, но в същото време не е много постоянен и сериозен, на всичко отгоре има друга жена.

Ситуация: 3м (об) -описват любовният триъгълник, неговото желание да раздяла, но после реши да поднови някакви отношения с мен, обаче болката все още я има.
Пречки: 9ж (об) - Правилно си го казала вече губя сили да се боря.
Съвет: 3чаши - да се радвам на нещата и да приема някакви приятелски или неангажиращи отношения
Резултат: 9чаши - дали ще се върне не знам, но може би ще има някакво приятно нещо, което ще ме зарадва, но дали ще е събиране....Малко ме съмнява при сегашната ситуация.

За Линда10
ц.Жрец -става въпрос за мъж с когото явно сте имали сериозни отношения някога, но сега сте по-скоро приятели.
1.7П(о)- В момента ситуацията е в пълен застой и каквото и да правиш е напразно. Просто нищо не се получава
2.9Ч(о) - не е влюбен в теб и не се чувства щастлив.
3.ДМ(о) Трябва да погледнеш трезво на нещата и да не се озлобяваш, а да оставиш този човек, явно е , че не си доволна.
4.ДП(о) - вижда се загуба и несигурност, сякаш ще изгубиш почва под краката си това на което си държала.
Кофти Линда, няма да има шанс за събиране, поне не и в близко бъдеще.

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
linda10
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 252

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Мар 30 2014, 04:48

Благодаря,момичета!Аз самата не съм много сигурна,че го искам обратно.В момента сме в отношения,които... донякъде ме устройват.Интересно ми беше какво ще покажат картите.  мерси 
Месечинка
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Пон Апр 07 2014, 22:51

Здравейте! Някой може ли да ми помогне с тълкуването на моите карти ? 8 МЕЧА, МАГИОСНИКЪТ, ПРИНЦ ЧАШИ, ЛУНАТА!
Поздрави Smile!
Reni
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Апр 08 2014, 01:07

Месечинка, изобщо не ми харесва,че в подредбата ти има 8М,Луната - има неща,за които не знаеш,по-скоро не забелязваш..Луната си е и самозаблуда..Задай сама на себе си,не на картите, кое е това нещо, което си мислиш,че е истина,приемаш за истина, а то изобщо не е така? Има страшно много  неяснота за теб в тези отношения, просто има факти,с които не си наясно...
Често такива карти излизат и за хора, които са прекъснали контакт и единият няма представа какво става с другия...
Просто 8М,Луна,че и Маг... цяло представление- нямам думи... Казано накратко: Нищо не е такова,каквото изглежда или ,може би, ти самата се страхуваш да погледнеш истината в очите и да приемеш действителността такава, каквато е...Знам ли...  мерси
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Апр 08 2014, 03:38

Кофти карти.... наистина...
В момента има някакви страхове, самозаблуди, конфликти и ситуация, която изглежда без изход. Ти сама не искаш да видиш истината или има нещо дето спъва цялата работа.
Той нещо те лъже, манипулира и държи в своите ръце. Прави си каквото иска. Идва и си отива, когато поиска, гледа главно той да е добре. Не обича сериозни връзки, които да го ограничават.
Ти ще продължиш явно да се  бориш за него, което ще доведе до нови самозаблуди, страхове, депресии и изобщо неприятни неща за теб.

Месечинка
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Апр 08 2014, 10:44

Reni, Blackmoon- Сърдечно Благодаря, момичета    Доста сложни отношения, които ми изпиха силите...  Не сме заедно от много време, но аз съм благодарна за всичко, което ми се е случило. Хубав ден от мен! Smile
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 390
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Чет Май 01 2014, 14:53

1. Ситуацията -чаши 9
2. Пречки- мечове 5
3. Съвет- Колелото на съдбата
4. Резултат- Висшата жрица

Момичета ще помогнете ли ?  мерси 

magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Вто Май 13 2014, 19:01

1.Ситуация - Колело на Съдбата

Факт е, че промяна има и тя е голяма. Всяко зло за добро.

2.Пречки - 10 жезли

Претоварване от работа и ангажименти. Дано не му се отразява зле на здравето.

3.Съвет - Кралица Жезли

Ако става въпрос за съвет към него - да потърси помощ от влиятелна, делова жена.
Ако съветът е как аз да подходя - може би да уважавам ангажиментите му и да не очаквам на този етап да се занимава с мен изобщо!?

4.Резултат - Дявол

Ех, тоя Дявол. Ясно, на тоя етап- твърдо не.
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Пет Май 23 2014, 13:02

Един приятел пита дали ще се събере отново с момичето, с което са разделени. Тя не е в Б-я но ще се върне есента.
1 Ситуация - АП
2 Пречки -2П
3 Съвет -колесница
4 резултат- 4п

Аз мисля така. Нещо ново има шанс да се появи в живота му, което да е по-добро. Но той все още се надява на ново начало с нея.
Пречките, че тя не гледа сериозно на техните отношения. А и той няма как да носи 2 дини по една мишница. Ще трябва да избере дали да даде шанс на нея или на нова връзка.
Съветът на картите е да продължи напред със самочувствие.
Ако поеме напред е възможно да намери жена с която ще има по-стабилни отношения, а ако остане ще се хване за нея като удавник за сламка само и само да е негова.

myksi12
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Нед Май 25 2014, 00:42

Здравейте, скоро започнах да се занимавам с Таро,за момента поне се опитвам,доста неща не са ми ясни. Имам въпрос,на който така и не мога да видя отговора. Моля,ако някой може да ми помогне. Благодаря ви предварително. мерси 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   Today at 09:47

ще се върне ли при мен?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next