Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Три карти 5

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор

Брой мнения : 5317

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 08:59

тароман,не вдявам от астрология,но да те попитам ти огън в земя ли имаш ...
ще обясня-аз съм жена,и в картата всичко е воднисто...и на пук на водата съм твърде много мечово проявена в таро,поне така си обяснявам разбирането ми,близостта ми към мрачните и мечовите карти,на пук на водата в картата, чашите от таро ,са ми най-непонятните,наедно със жезли...предполагам и четворките от таро ми влияят някак в изборите,или неизборите ми...
а защо те питам,защото в горното мнение,ми се струва че си твърде земен,сух,неемоционално обвързан към земното,някак чист и неегоистичен към всеки друг...
искам да вметна че може и да не останеш разбран,какво казваш,в случая и мен май няма да хванат,но лично те разбрах таро как говори с теб...

а това с астроогията чисто интуитивно,нямам претенции да съм права,така ми хрумна на момента...

бих била съгласна с теб в нещо казано от теб тук -''таро е за мъже''-и за жени ,които имат този момент на пресичане,сработване интуиция,с земното,неемоционално.
и защо се сещам за него-защото една позната от години ми повтаря,че ''ленорман са моите,и по-ми утиват,по-ме вижда с тях''...

освен дарба(женско),се иска и друго мъжкото,което не знам как да определя(разумност,там някъде се крие точната дума),за да сработи тарото + ясновидството...
та така-ти си някъде там-виждаш преди причината,и избраното следствие,чисто и просто,най-лесното е най-друдно достижимо,а ти май го умееш...

бля-бля-бля-леле ко'написах....

да попитам 5чаши-след като е закотвено мисловно състояние на човек в пробема му,и отчаянието от налагащ се път,отделяне,напускане,какво носи картата...наистина ли не бива да се отдаваме на страдание,страх,тревожност,а да гедаме на пред...коя карта ще зареди 2жезли. смъртта?кулата? къде в какво ще те запрати в опасенията стават реалност,или щастие,което е било недопуснато до съзнанието...ии просто и тя трябва да се съпреживее,времето,пак времето има думата,уф сигурно 4м...
*сетих се за тази карта,но трябва да видя дали съм си записала комбинацията с нея,а въпроса беше личен,за период-време,нещо което идва.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 490

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 09:43

зуки, както и с картите, така и с книгите, предполагам че има някои, които напълно му съответстват на човека в дадено емоционално или интелектуално състояние, но има и някои универсални, които трябва да се прочетат за обща култура. В четене на много книги за таро, освен на правилните, обаче не виждам смисъл, понеже никой няма да ви разкрие мистериите наготово, най-много да направи пари за ваша сметка усмивка Както и да ви изгуби времето или заблуди.
За картите всеки може да научава нови значения и особено подходящо е да си води записки и да се връща назад след време. Например какво може да означават картите 4ж и Отшелник взети заедно? 4ж - два кабела с 4 извода - вие сте закъсали с колата някъде и някой ви дава ток!усмивка  Отшелника е човекът, който ви свети с фенер в тъмното, в буквания смисъл на думата, от плът и кръв В други случаи Отшелник може да се яви и за следовател от отдела за наркотициусмивка
taroman
Редовен участник
Редовен участник

Male Брой мнения : 490

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 09:59

Луната?! Сънувах преди време, че някой отне от мен картата Луна и си я пъхна в задния ляв джоб на панталона усмивка  Това ме подразни и понеже беше по-слаб от мен, нападнах го и си я взех обратно, сложих я на свой ред в моят заден ляв джобусмивка На следващия ден си намерих 10 лева на земята и понеже дясната ръка ми беше заета - носех нещо с нея, наведох се, взех ги с лявата си ръка и познайте къде си ги пъхнах! усмивка Изводът: това, което за вас се явява разход, за някой друг е приход. Вашите пасиви са актив в колонката за приходи и разходи на някой друг! усмивка  Идете и пазарувайте под въздействието на Луната, направете си шопинг терапия, търговците само това чакат!усмивка
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 293
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 10:36

AlexD, според мен ще се забавиш с покупката, така усещам някак картите...

Ако все пак ще купуваш гледай да е до 6.06., че след това до края на месеца Меркурий е ретрограден и дава разни проблеми с техниката, комуникацията и подобни покупки не са за препоръчване в периода, ако не са спешни.
pelle
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 302

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 10:52

taroman написа:
това, което за вас се явява разход, за някой друг е приход

Напълно съм съгласна! Въпреки това, по картите на AlexD, ако аз задавах въпроса и ми се паднеха тея карти, не бих си купила лаптоп, заради 5 пентакли (въпреки, че не са на трета позиция изпитвам неприязън към картинката, изобразена на колкодата на Райдър и Уейт, и те ми съсипват цялата подредба, като ми предвещават недоимък), но това е мое мнение  

Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5317

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 12:36

тароман- Smile , преди минути,докато изчаквах да се включи лаптопа,си мислех ''кой ли ми краде късмета'', правя си някакви мои изводи,поглейждайки събития с мои познати...а виж ти си писал за сънувана луна....хаха,май някой бърка в мойта дамска чанта...-нямам предвид теб,но пък ако ти се случи нещо странно и добро,мое е,да знаеш....

Алек-ходи и си вземи лаптоп,по-ми харесва 5п,в твоя случай,тук и сега,отколкото ако беше тази след нея 6п.
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 13:46

ето и комбинацията с 5чаши
5чаши-кра пентакли-4меча цепя-рицар желзи,карта горе-рицар чаши-понякога поглеждам тия две карти след полагане на трите от коминацията

липсва ми каквато и да е дама.
и не виждам стъпки,голямо затишие е.
този крал пентаки очаква кулата,и спасителната лодка на 6м...няма да повярва на рицарите.
4меча-може ли да се тълкува като забрава,желание да се изтрие нещо,и да има скок във времето...''да идва и да се свършва''
значи тук е питано-какво ми предстои до края на годината да бъде преминато от мен?
Smile
ето и начина ми извършване по горния въпрос.
кула-асо меч-справедливост цепено кралица меч-горе 5пентаки
каквото повикало такова се обадило-кулата се е показала.
би трябвало да знам отговора на двата въпроса.
промяна,която трябва да е насочена към две неща...
настройката мисленето трябва да се ''излекува'' (4м,кула,ДМ)
AlexD
Ветеран
Ветеран

Male Брой мнения : 1292

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 16:15

Абе взех го  Не мина обаче гладко, имаше разни дребни спънки и забавяния около покупката . Явно 5-тицата пентакли в случая ми дава не съвсем изгодни условия около изплащането -вноските се оформят като банков заем. Което е преодолимо, но тъпо и досадно!

Благодаря на всички   

Да ми е честита машинката !
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 19:39

Alex, честита машинка ...

Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 20:48

днес загрях колодата на друиди,беше доста време в покой.
изтеглих три карти за мъж,и неговия работен ден.
5меча-3чаши-колелото
ясно ми беше че 5м-ще е натовареност,борба с времето,предвид края на седмицата.
3чаши-разговор с приятели,среща.предположих това да стане по време на голяма обедна почивка
колелото-изненада,завъртане,неочаквано събитие

ето какво поучих като о.в-труден ден,натоварен,бързина.-5м
обаждане на приятел.разговор,среща.3ч
пътуване след работен ден с същите приятели от обаждането,признавам мислих че ще е нещо сюрпризе,но за пътуване не се сетих.-колело
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2400
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 23:35

Алекс, честито! Със здраве да го ползваш! Я ми кажи, предварително ли беше избрал магазина от който да го купиш или пообикаля в различни магазини?
AlexD
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Май 30 2014, 23:56

Имах предвид конкретни 2 магазина: дистрибутор на конкретна марка и хипермаркет на техника.
Което не ми спести обикалянето, защото едните решили точно днес да не работят, а другите си сменили адреса...

Не, че не се заинатих и не открих новия адрес...
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Съб Май 31 2014, 23:29

Хахаахааа..... :sm38.gif:  Много благодаря, Алекс   Виж 5 -тте пентакли  Smile
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1577

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 13:23

С какво впечетление остана мъжа, които ме интервюираше?

ц. 4 жезли

10 чаши- асо чаши-крал на жезлите

Мъжът е с добро впечатление.

10+асо чаши за мен означава, че ме е приел добре и ще ми възложи отговорност.

Ще започна ли работа във Фирмата(точно определена)?

ц. жрецът

луната-принцеса на пендаклите-3 жезли
Жрежът означава отговорност за обвързване или сключване на отношения.
луната според мен показва, страх от новото и неизвестното, жената трябва да вземе отговорно решение, да покаже заинтересованост, ще има успошно съдрудничество.

Какво е вашето мнение?

Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 16:01

Марина,и аз смятам като теб,че ще бъдеш одобрена .
Но имаш едно уточнение-конкретна-и като прибавим 3жезли може да е страха от неизвестното,но и това че може да бъдете повече от 1 много добри кандидатки...
Може би  нещо няма да ти е достигнало,или няма да си на този''висок''пост( според теб,понеже е желано място),малко по-ниско да те сложат_това по паж пентакли.
Пажа също го мисля да е е известие за нова среща,ако приемем избор между най-добрите,отсяване...
А може да показва че съвсем скоро ще  бъдеш назначена,и страховете са напразни...

3 мнения напастнах,да видя кое тълкуване ще е подходящо(съвсем учебно ги описах така) мерси
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 16:34

При първа възможност ще дам обратна връзка.
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 20:25

Каква ще бъде връзката на момиче с момче? (следвашите 3 месеца)

ц. отшелник
принцеса на чашите-принц на пендаклите- 3 пендакли

В момента гледа в себе си, цялото му внимание е насочено към нещата, които прави. Обърнал се е към източници на материална среда. Ще използва своя талант в друга посока, но не и във връзката ни. Ще отделя повече време за работа/учение.

Момчето какво иска за връзката им?

ц. кралица на чашите

8 чаши-асо чаши-кралица на мечовете

Има дълбоки чувства към жената, сякаш я чувства като част от семейството му. А в друг момент я чувства далечна. Сякаш живеят две жени в нея.Сякаш иска да види една нова жена, иска да се освободи от жената, която го наранява по-някакъв начин. Иска наново да започне отношенията си, защото не иска предишната жена, а иска да преоткрие в една и съща жена две различни. Иска времето да промени човека до себе си.

Х. как вижда отношенията им занапред?

10 пендакли

8 жезли - 10 жезли - асо пендакли

Иска стабилни отношения, сякаш се замисля за семейство???

Нещата щесе развият занапред бързо. Трябва да вземе решение, което е важно занапред. Резултата ще доведе до хубав резултат

CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 21:24

По втория въпрос още нещо може да се тълкува за момчето какво иска - желанието му е да настъпи хармония и спокойствие в отношенията между двамата(Асо чаши)
8 чаши - трябва да погледне в себе си и да види отношението му към жената. Жената сякаш се чувства в тези отношения малко по назаден план.
AlexD
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 22:11

Впечатление на интервюиращия?

Аз бих казал, че е впечатлен по-скоро на външно ниво: визия, поведение, комуникация, отколкото въз основа на документите и професионалните препоръки. Не виждам нито рационални мечове, нито заземяващи пентакли. Ако възложи позицията без предварително обучение , изпитателен срок, конкурентност и т.н. ...ситуацията не звучи перспективно.

Възможно е да се започне работа, но не очакваната. Виждам, че жената тръгва с една голяма лъжица, с една самозаблуда / Луна/, която от гледна точка на Жреца - би трябвало да осъразмери с колектива, в който попада и в институцията с нейните правила и условия. Паж Пентакли и 3 жезли ми дават желание за обучение и бързо адаптиране. Умерен оптимист съм, ако се преодолее Луната в подредбата.

Поздрави и успех.
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 23:01

АлексД, благодаря ти!
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Чет Юни 12 2014, 23:09

Ако ме изберат на тази позиция, интервюиращия е наясно, че трябва да уча много. Защото кандидатурата ми беше в различен програмен език. А накрая на разговора ни обясни, че може да се развивам в друга сфера, която дори не съм изучавала, не съм се докосвала. Каза ми, че ще ми се обади, когато вземе решение за мен. Дали то ще бъде положително или отрицателно. На мен също ми е интересно какво ще покаже Луната.
taroman
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 07:20

Марина, според мен няма да те назначат в тази фирма. При това могат да ти изтъкнат доста странни причини за отказа, но това е допълнителен детайл. А по принцип, защо не ги проверяваш фирмите още преди да си кандидатствала в тях? усмивка
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 10:54

Очаквам мои познати да говорят с шеф,за работно място за мен.
В. ще ми даде отговор до неделя(надявам се),какъв ще е той .
светът-кралица пентакли-10чаши цепено на императрица  

Светът би дал един положителен отговор,като реален отговор,но май комбинацията ми е малко,натоварена с емоции...и няма да е последния разговор,просто може би не е момента за положителен отговор ,като взето решение от Началника...инък императрицата обнадеждава,плахата кралица,да повярва в света и себе си...
AlexD
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 11:14

Зуки, категорично съм оптимист за отговора. Картите показват по-скоро приятелския, а не деловия подход, т.е.очевидно тук не става дума за работа по обява, конкурс и т.н. Препоръчана си, иска се услуга между близки хора и най-вероятно ще стане.

Кралицата Пентакли не ми стои плахо, по-скоро комбинира с Императрицата желание да садиш нещо и да го развиваш / в случая- работа/, но на твърда почва.

Успех  мерси 
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 15:40

ДА, Зуки, ДА
отговорът ще е положителен   
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1820

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 16:00

И аз мисля, че ще е ДА! Много майчинска, комбинация Императрица и Кралица пентакли, доста закрилническа и спокойна с 10 чаши и светла със света. Smile

Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 20:51

А според мен отговорът ще е отрицателен. зуки ми е приятелче и предполагам нейното присъствие е приятно на всички, но основната забележка към нея, по отношение работа, при основа Императрицата ще е, че няма солидно CV, курсове за обучение, квалификация, всичко, което се изчерпва с термина проактив - човек, който съзнателно гради кариерата си и предлага по собствена инициатива решения на проблеми, за които дори неговите началници не са подозирали, че съществуват.
И като цяло, аз не знам някой в историята да е успял да накара Императрицата да работиусмивка
Сещам се и за оня дето викал, искам да работя цар! усмивка С което, разбира се, не  омаловажавам качествата на зуки, понеже в миналото главно са работили робите Има, разбира се и вариант, в който я назначават директно за шефка, но без да е любовница на шефа, едва ли 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   

Три карти 5
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next