Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Три карти 5

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 1818

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 16:00

И аз мисля, че ще е ДА! Много майчинска, комбинация Императрица и Кралица пентакли, доста закрилническа и спокойна с 10 чаши и светла със света. Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 490

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 20:51

А според мен отговорът ще е отрицателен. зуки ми е приятелче и предполагам нейното присъствие е приятно на всички, но основната забележка към нея, по отношение работа, при основа Императрицата ще е, че няма солидно CV, курсове за обучение, квалификация, всичко, което се изчерпва с термина проактив - човек, който съзнателно гради кариерата си и предлага по собствена инициатива решения на проблеми, за които дори неговите началници не са подозирали, че съществуват.
И като цяло, аз не знам някой в историята да е успял да накара Императрицата да работиусмивка
Сещам се и за оня дето викал, искам да работя цар! усмивка С което, разбира се, не  омаловажавам качествата на зуки, понеже в миналото главно са работили робите Има, разбира се и вариант, в който я назначават директно за шефка, но без да е любовница на шефа, едва ли 
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1818

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 21:22

Taroman, а не може ли да приемаме императрицата като покровителка, като създателка на новото, все пак навсякъде е бременна, все ще роди нещо, дали криво, дали красиво, това друг въпрос. Зуки ще даде обратна връзка, но защо да не помислим за Императрицата и в тази посока? Другото, за което си мисля е, че тя се явява подкрепяща на Кралица Пентакли, а тази кралица иска ли нещо, то се случва, дали с тропане с крак дали с мили очи, тя знае как да иска.

Редовен участник
Редовен участник

Male Брой мнения : 490

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 22:15

Да, нали? Картите са хубави, всъщност няма нито една от тях лоша и ако Императрицата беше горе като трета карта, определено утвърдителен отговор, но е долу. Някак си не ми се връзва, поне на мен. 10 чаши на трета позиция за какво са, какво подсказват? Защо те не са в основата? Не е ли прекалено голям енергийният скок, който се изисква, за да се премине от Кралица пентакли към 10 чаши, за нещо, което би следвало да е толкова лесно като уреждането с връзки?
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1818

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 13 2014, 22:41

Придържайки се към логиката, ще кажа, да голям е скокът. Придържайки се към практиката си (професионалната, не тази с таро.), смея да твърдя, че се изисква много повече енергия и много повече спънки можеш да срещнеш докато уредиш някого с връзки, от колкото когато той сам кандидатства и бъде одобрен. Просто когато е с връзки е намесена енергията на много хора - първо на кандидата, второ на този, който ходатайства, трето на този който дава работата, четвърто на кандидати явили се на интервю по друг начин. Така че от моята гледна точка, скокът си абсолютно логичен. Но това си е мое мнение.

Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5278

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Съб Юни 14 2014, 12:52

Smile сигурно ще има липсващи отметки в CV,да сигурно и чара ще сработи у мен,(но както и детенахауса казва-има много хора,низ от взаимоотношения,симпатия,много преди мен)
инък докато се запълнят празните квадратчета с ''отметката'' аз самата няма да се примиря(стига да се чувствам на мястото си) -''да мога да изненадам всеки с ината* и характера си,но харизмата си я носех,допреди година две...
хм,отдава ми се да бъда добрата шефка. но като протежето на шефа,и либовницата не е мойта стихия...
хаха - вятър и жена не моеж ги спря...тароман   ,май ме виждаш като мързелИнка,или като началник...а може както го каза-отговора е ''не'' от жената

Кралица Пентакли-все си мисля че съм аз. Да може да е жената която се е наела да говори с фирмата,да може да показва и някакъв образ пред мен на желание да съдейства с фирмата.,където с ДП с Императрица да подсказва за едно бъдещо ,предстоящо съдействие,да не се случи резултата сега,а да е друг път,или друго място да ми посочи дамата.

света-става дума за отговор от чужбина.
но като карта-никога не е била положителна като отговор за мен,все нещо не достига до финала,с императрицата-ИМА ОЩЕ НЕЩО което да се сучи,да се реши,да узрее,с 10 чаши-добронамереност,и обещание...но като аромат-императрица и 10 чаши-много близки ,сякаш тепърва ще ''гушна рога на изобилието'',но не сега...

да,ако наместо 10чаши ,бяха 10 п-по сериозно щеше да стои кралицата,която и да представлява(мен,нея)

-а може би аз самата не съм направила избора си(тук не всеки ще разбере какво казвам,но има и такива приятелчета които ще ме разберат)

понеже дама пентакли-и аз я свързвам с любовница,жена която парите ги докарва с любовта,си мисля-дали пък жената която е там,няма някакви по-такива отношения с някой шефффф...
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Съб Юни 14 2014, 13:03

има нещо странно,сякаш ме преследват карта Кралица пентакли,императрица,и руна беркана,райдо...

тези карти,и руни-са женствени,женски,бременни,майчински,плюс Райдо руна,която е път...
дали прави,или обърнати все те са на линия...както и гебо руна-подарък...
от бременост-бягам,онова желание за среднощното сменяне на пеленки ,вече се изпари.
та ей тия карти се повтарят, казват ми ''бъди жена,ти си жена,къде е жената?''-тя ли се изгуби...

инък надали картите са ми проективни,аз просто нямам реално виждане за отговора.
само страх от новото,и да майка съм,страх за детето, заради него съм правила глупави решения,от това се плаша,да не сгреша...сигурно твърде много съм майка,и по-малко жена

*искрено и лично стана,но няма как,сега май е моя момент да споделям   
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

Male Брой мнения : 360

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 20:37

Един приятел изтегли карти по негова инициатива на въпроса "Какъв ще бъде новият ми колега/колежка?". Паднаха се: Колелото, Крал Чаши (обърната) и Асо Чаши (обърната).
Работата е там, че колежката ми си намери по-добра работа и се налага да намерят заместник. Искрено се надявам да е човек, който да си върши работата и да не се налага после да проверявам всичко и да върша и неговите задължения. Имам обаче не много добро предчувствие, а и при тия обърнати карти...
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1675

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 22:22

изглежда неуравновесен....може и да има проблем с алкохола...
само че не е ли добре да се пита след като има вече избран някой
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 22:59

Ужас!
Доколкото знам, не е избран все още човек, но дано да не се окаже вярно това.
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1675

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 23:03

не знам дали така теоритично дават отговор картите.ако беше за определен човек,да покажат енергията му - да.ама така много неопределено ми се струва.
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 23:11

Ами то при мен идва вчера един възрастен господин да пита за работата и да му дам телефоните на отдел човешки ресурси, но много отпуснат ми се стори (не знам как да го опиша, надявам се да не обича алкохола). Дано да не става дума за него.
AlexD
Ветеран
Ветеран

Male Брой мнения : 1279

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 23:14

Anakin, въпросът е малко некоректно формулиран, но по такава подредба бих предупредил за:
- проблемни емоции
- липса на организираност, разпиляност
- нестабилност в задълженията.

Дано не съм прав.
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Нед Юни 15 2014, 23:29

Благодаря много и на двама ви!!!
Ние по-скоро си говорехме дали няма да намерят някое хубаво момиче (макар че Крал Чаши май не показва непременно мъжки пол). Не знам той как точно е попитал при изтегляне на картите, но така ми каза, че въпросът е бил какъв ще е новия ми колега.
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пон Юни 16 2014, 12:55

моя посредник,още не се е чул с неговия посредник по въпроса за работа-аз,така че обратната връзка е не толкова отговор,предвид че лично си зададох срок-събота,неделя...

обаче който търси и иска намира,ето как ми се размина под носа едно поне примамливо местенце за работа,сред млади и модерни хора...трябваше да ходя до училището на детето,и ей за малко,ми се е изплъзнала офертата...нищо,скоро ,ще влезна и аз в редиците на работещия данъкоплатец...
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3427

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пон Юни 16 2014, 20:55

Какво да очаквам в любовта до края на годината-ц.на Влюбените,-избор и то голям-6ч, 8ж и Кула-като че ли нищо добро с тази кула нещата ще се разрушат,но нищо не дава индикации за нещо добро, по скоро прекратяване на нещата ,ни виждам развитие в тези карти
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пон Юни 16 2014, 21:23

Момичета и още един въпрос от мен-какво да очаквам от конкретен човек до края на годината-ц.7м-хитрост,вътрешен човек, опит да хитрува, картите са Рицар П, Кула и Маг-като че ли ще има добри новини, но нещата ще се променят из основи,нещо различно ще е, но Мага накрая дали показва успех в това което искам или че може пак да ме излъже,Мага малко хлъзгав ми се вижда,не знам на последна как е
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пон Юни 16 2014, 21:32

Това е за едно от момичатата от Ленорман-Деси1973-какво да очаква в любовен план до края на годината-ц.Колелото на съдбата, картите са Звезди,6п и дама ч- колелото за мен показва доста промени и действия, звездите начало на нещо ново за мен,но това е нещо което не сме очаквали,нов път ,виждане на нещата, може да е друг мъж, 6п това е малко като премерена обич,единият ще дава повече, но резултата ще е влюбена жена.
taroman
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пон Юни 16 2014, 22:56

6ч, 8ж и Кула - linjeri, най-сетне ще ти потръгне, романтика и страст 
Рицар П, Кула и Маг - този го забрави...!усмивка 
Звезди,6п и дама ч - най-вероятно ще си намери човек и за интелектуално общуване, включително. Или под въздействието на Колелото на съдбата, може да започне да върти паралелни връзки:sm38.gif:
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пон Юни 16 2014, 23:22

Благодаря ти ,дано да е така.
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 290

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Сря Юни 18 2014, 21:49

Една жена вече трети ден не идва на работа, не се обажда, тел-а изключен, роднините не са говорили с нея. Защо не идва? - Крал пентакли, Обесен, 9 жезли? - болна ли е или просто е пила и махмурлия? Жива е, нали - заради 9ж? Ще има ОВ, когато имам инфо.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Сря Юни 18 2014, 23:32

Мойра по скоро може да преживява нещо лично,като раздяла или друго и има нужда са бъде сама,9ж и Обесеният според мен ти дават защита и отдалечаване,но може и да греша.
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 20 2014, 06:52

доста слаба енергия около нея.
с мъж може да е някъде-което би било по-добрия вариант.
защото другите ми виждания са мрачни.
AlexD
Ветеран
Ветеран

Male Брой мнения : 1279

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 20 2014, 07:19

Изолация, предполагаеми лични драми с мъж, инстинктът й за самосъхранение сработва, макар и не по най-добрия начин.
taroman
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 20 2014, 09:29

Вие сериозно ли?! Би трябвало да са подали сигнал в полицията още на първото денонощие след като я няма, особено ако и е изключен телефона!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2399
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 20 2014, 15:01

Мойра написа:
Една жена вече трети ден не идва на работа, не се обажда, тел-а изключен, роднините не са говорили с нея. Защо не идва? - Крал пентакли, Обесен, 9 жезли? - болна ли е или просто е пила и махмурлия? Жива е, нали - заради 9ж? Ще има ОВ, когато имам инфо.
някъде е блокирана - в болница или при мъж
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Пет Юни 20 2014, 16:25

какво пречи на Мери,да се решат със семейството и да отидат на море(става дума за познати,които ту казват ще ходят с друга компания,ту няма,в края на краищата , не дават отговор на другите сем.)

интересни карти
6жезли-7жезли-7пентакли

сякаш няма възможност да реши точно,уверена да бъде,около нея има насочени повече очи,задачи,може и средствата да са малко,ще изчака.
а може би другите са по-уверени в своите финансии,време...

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   

Три карти 5
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next