Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Труден период в живота

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Matti
Гост
Гост

Female Брой мнения : 143

ПисанеЗаглавие: Труден период в живота   Нед Апр 27 2014, 10:17

...

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 10:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Апр 27 2014, 11:00

Здравей, моето мнение, ако искаш го приеми, давам го с цел да помислиш и осъзнаеш някои неща, е следното: имаш много по-важни неща в живота си, но не питаш за тях, а се интересуваш от някакъв човек от миналото и от нова любов. Имаш съпруг и дете. Какво правиш там - работиш ли, имаш ли какво да правиш по цял ден, след като си сама? Изобщо - отклоняваш се и си мислиш, че ще се спасиш с някакви странични любови, вместо да се разберете с мъжа ти и с детето. Не питаш какви са причините за проблемите с мъжа ти, ако ги знаеш, не питаш как да се справиш. Имаш много да помислиш и да си оправиш живота, преди да тръгваш по нова любов, защото тя само ще те обърка още повече. И 100 гледанки на Таро да получиш, докато не вземете някакво окончателно решение по въпроса с брака, с детето и кой къде ще живее и с какво ще се издържа, нищо няма да ти реши проблемите.
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Апр 27 2014, 11:17

Привет Мойра, благодаря за мнението ти.

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 10:30; мнението е било променяно общо 1 път
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Апр 27 2014, 21:28

Мати, пиши ми на лични само малките имена  мерси
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Апр 27 2014, 22:19

Благодаря Фрог Smile Писах.
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Вто Апр 29 2014, 19:44

Здрасти Мати!

Аз просто разбирам как се чувстваш и попитах моите карти едно- предстои ли ви събиране с този, когото явно все още обичаш (до една година) или нещата са оставени окончателно в миналото?

Крал жезли о. + 3 пентакли + 8 пентакли

Аз виждам категорично да се съберете, човека не те е забравил обича те и се вижда, че ви предстои да сте заедно и да изградите нещо стабилно.

Нека да видим картите на Фрог какво ще покажат.

Това е от мен, успех мерси
http://lindali-tarot.blogspot.com
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Сря Апр 30 2014, 22:16

Пускам отговора на Фрог по първия въпрос:
"Мати, зададох въпрос дали връзката ви с Х има някакво бъдеще въпреки раздялата. Излязоха Умереност, Маг и Паж меч, цепя на 2 пентакли.
Мисля че всичко е било в твои ръце. Не си успяла да намериш баланса или пък силата да останеш с него. Не знам какво ти е попречило, но си имала много сериозни колебания. Опасявам се, че няма да използваш възможностите и да направиш нещо. С този Паж накрая има нещо скрито, нещо което не знаеш интрига ли, що ли. Анализирай внимателно тази връзка и виж къде какво си пропуснала. Погледни сериозно и на твоите възможности да възстановиш тази връзка, ако искаш разбира се."
Moira
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Май 03 2014, 01:19

Мати:Трябва да формулираш въпроси, свързани с изход от ситуацията, в която се намираш като предложиш различни варианти и за всеки питаш: какво ще се случи, ако направя това и това.
Трябва да знаеш какво искаш! Ще се развеждаш ли, ще оставаш ли там, ще се върнеш ли, детето къде ще живее, и други. Ако се разведеш, имаш ли къде да отидеш и с какво да се издържаш. Сама трябва да решиш. След това може да попиташ картите какво ще се случи, ако поемеш по този или онзи вариант. Имаш ли близки, при които да живееш, които да ти помогнат с детето, да те подкрепят включително финансово. Все конкретни въпроси, които сама трябва да си формулираш. Виждам, че търсиш изход и че си объркана, но помисли рационално. Този мъж от миналото може ли да ти помогне по някакъв начин? Това ли всъщност искаш от него? Какво искаш от него, какво очакваш от него, какво да направи той - да имате извънбрачна връзка, да се съберете официално и т.н. Давам ти примери за въпроси. Убедена съм, че и сама можеш да отговориш на повечето, а където не можеш - ще помогнат картите. Аз обаче все още няма да ти тегля, докато не си формулираш питанията по-конкретно и по-практично. Пак ти казвам - пред теб стоят други въпроси за решаване, а не нова или стара любов - ако искаш отговори на тях, би могла да ги получиш.
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Май 10 2014, 10:29

Благодаря на теб, на Фрог и на Линда, за помощта, затова, че откликнахте  

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 10:32; мнението е било променяно общо 1 път
Moira
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Май 10 2014, 17:16

Здравей, Мати:

Ако се разделиш със съпруга си, ще се справиш ли сама? - Папа, Асо жезли, 10 чаши - според мен да, картите показват, че бракът е изпразнен от съдържание и че повече от това, което е било преди, не може да се случи, картите ми описват самия брак, а не толкова отговарят на конкретния въпрос, защото отговорът му зависи от субективни фактори - от самата теб, от волята ти и желанието ти.

Магистратурата ще ти помогне ли за по-добра работа? - Кралица пентакли, Рицар пентакли+3 меча, Паж меча - според мен да, но трябва да се бориш и да се отстояваш дори с цената на конфликт, защото съпругът ти ще упорства и ще е против. Тук картите говорят за конкретна ситуация, в която е намесен много упорит и наранен човек, който иска материално благополучие и с който ще има някакви конфликти, мисля, че това е съпругът ти, но може картите и да описват теб самата, по-често се случва картите да описват самия питащ. Струва ми се, че картите не искат да отговарят на толкова общи въпроси, защото все още си нямаш изграден план, а само описват наличната ситуация, а за дълги периоди от време, като например след година или две, няма да дадат отговор.

В момента нямам възможност да мисля за други, по-подходящи въпроси, ако искаш, помисли за варианти, по-конкретни и питай пак, нека и другите момичета се включат с карти и коментари.

ПС! консултирай се с адвокат, преди да предприемаш каквото и да е било, бъди информирана за правата и възможностите си, особено за издръжките на теб и детето, преди да говориш със съпруга си и преди да подаваш с него молба за развод. В ЕС ли си? нз защо ми се върти франция в главата, като те чета. Както и да е, има български адвокати, които правят онлайн консултации.

Moira
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Май 10 2014, 17:20

Само още нещо, позволих си един въпрос от мен - какъв би бил животът ти, ако останете заедно? - 8 жезли, Асо жезли, 4 чаши - неудовлетворен, без страст, без тръпка, скучен до етап, в който става почти депресивно състояние.

Кураж, не се бой, само знай какво правиш и какво ще последва от действията ти, нищо да не е необмислено и прибързано. Smile
Вера
Редовен участник
Редовен участник

Female Sagittarius Брой мнения : 394
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Май 10 2014, 17:30

Аз това, което мога да препоръчам, е да не се задават въпроси, изискващи отговор са "да" или "не". Вместо това мисля, че са по-подходящи въпроси от типа:
- Как ще се развие ситуацията за теб (в срок някакъв, примерно една година), ако се разделиш със съпруга си?
- Как ще се развие ситуацията за теб (пак срок), ако се приберете в България?
- Къде е добре да търсиш помощ, финансова или друга?
- Какво можеш да предприемеш, за да си намериш по-добра работа?
- Какво е добре да знаеш за финансовото си положение/лични взаимоотношения/местоживеене и т.н., като за всяко едно от тези неща трябва да се пита поотделно.

Хубаво е въпросите да са отделни, защото иначе всичко се смесва и се получават твърде общи и неясни послания.
http://78stories.wordpress.com/
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Май 10 2014, 19:53

Мойра, благодаря от сърце  мерси 
Това, което са показали картите е вярно.

Вера, благодаря за насоките за въпросите.

Ще давам обратна връзка.

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Чет Авг 07 2014, 21:49

Моля, за помощ във връзка с отговора на Фрог - въпросът ми е:
Искам да възстановя тази връзка, ако предприема нещо ще успея ли? Имам ли втори шанс за връзка с този човек?

Много благодаря на всеки, който се отзове   
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Сря Окт 29 2014, 23:34

Не знам колко е актуален все още този въпрос-Искам да възстановя тази връзка, ако предприема нещо ще успея ли?

2П / Справедливост ДМ Слънцето

Тук аз виждам сериозни колебания , но като че ли картите казват , че ако си достатъчно сериозна и решителна,също да действаш сама има възможност тази връзка да бъде възстановена.

Аз да си призная не се чувствам много уверена, като отговарям на въпроси които са зададени преди месеци ,просто защото не ми се е случвало да го правя по този начин.Ще се радвам и другите момичета да изкажат мнение

oliv
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1289
Местожителство : На изток от рая

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Чет Окт 30 2014, 06:55

А на мен защо ми се струва,че ще и е по-добре сама

Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Чет Окт 30 2014, 11:12

oliv мерси
да ти кажа също си го помислих и ако въпроса беше дали дали да го прави щях да отговоря по същия начин.Но въпреки това реших да не се отклонявам от питането и за това казах че е възможно.Благодаря ти за твоята гледна точка мерси

Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Съб Ное 01 2014, 11:18

Благодаря Ви, много момичета!
Актуален е все още въпроса, не успях да направя нищо. Т.е. имахме някакви взаимоотношения, но този човек просто не ме иска в живота си.

А съм сама вече доста време, и не знам дали ми е по-добре така.
oliv
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Ное 02 2014, 10:18

Matti, явно не е бил ТОЙ. мерси Не губи кураж, всичко ще си дойде на мястото.Ще се появи човека за теб.
Teya

Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Ное 02 2014, 20:41

Олив, много ти благодаря мерси

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 10:34; мнението е било променяно общо 1 път
oliv
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Нед Ное 02 2014, 22:32

Matti, разбирам те, аз също съм в подобен период. Ще го преодолееш. нали знаеш,че господ не ни подлага на по-големи изпитания отколкото можем да преодолеем. мерси

Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Пон Ное 03 2014, 16:43

Благодаря много мерси

Желая ти трудния период при теб да отмине възможно най-скоро!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Труден период в живота   Today at 22:04

Труден период в живота
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1