Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    Пон Юни 23 2014, 20:52

Мисля, че тук и е мястото на тази подредба. Това е подредба създадена от Лиса Лойд,създателка на блога Love Dove Tarot.

Лиса е създала подредбата по случай един от малките сабати в Уика наречен Лита ( съвпадащ с лятното слънцестоене). Тя смята, че слънчевата енергия в тези дни ще помогне на хората, които имат проблеми в своя любовен и емоционален свят да ги преодолеят по-лесно, или поне да ги анализират.

Реших да я преведа тъй като подредбата е себеразвиваща, и караща питащият да погледне първо в себе си, а после да обвинява този и онзи, че не му се е получило. Лиса е кръстила подредбата Короната на феите на лятото, а аз тъй като Лита съвпада като време с един от любимите наши празници я нарекох Еньова подредба. Има много вярвания за Еньов ден и любовта, за билките които се събират за любов, за това реших да я свържа с празника.

Това е линка към оригиналната подредба, за да може всеки за себе си да преведе, ако от моя превод нещо не се разбира, а и за да бъдем коректни към авторката : http://lovedovetarot.com/2014/06/20/the-fairy-crown-midsummer-tarot-spread/

Ето и самата подредба

............1............
5....3.........4......6
............2...........

1. Това, което можем да направим за себе си, за да се излекуваме от разбито сърце.

2.Това, което трябва да знаем за състоянето на себеуважението си.

3. Отражението на нашите вярвания, за нас самите и за щастието в живота ни в този момент.

4. Яснота върху това, какво можем да направим и как да променим вярванията си.

5. Това, което ни изолира от околните.

6. Как да достигнем щастието.

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    Пон Юни 23 2014, 21:32

И понеже всичко пробвам върху себе си, а тази подредба май имам и причина да я пробвам. Ето какво излезе при мен

1.
5   3                       4    6.
                                             2.

1. Това което трябва да направя, за да се излекувам - Слънцето - да се усмихвам повече, да вложа повече енергия в собственото си добруване и щастие.

2. Състоянието на себеуважението ми - Императора - Изключително добро, няма нещо за което трябва да се срамувам или да изпитвам вина от себе си.

3. Вярванията ми или отражението на това което виждам за себе си живота си и щастието си - 2Ж - тук самото изображение, говори толкова ясно за моите вярвания за личното ми щастие, винаги смятам че имам по-малко ключове от колкото кутии, винаги си мисля че ще отворя грешните и съответно винаги това получавам.

4. Как да променя вярванията си - Силата - С търпение и работа върху себе си, не с груба сила и опит базиран на системата проба - грешка.

5. Това което ме изолира - 8М - скритите и понякога дори несъществуващи опасности, които ми прожектира собственото ми съзнание, базирани на личния ми опит.

6. Как да достигна до щастието - Колесницата - като контролирам страховете, които си насаждам базирайки се на 8-те меча и като се опитам да ги победя.

Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    Сря Юни 25 2014, 14:47

Интересна подредба  усмивка мерси 
Направих я и доста ясно ми показа моето положение в момента Smile

ПисанеЗаглавие: Re: The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.    Today at 10:27

Върнете се в началото Go down

The Fairy Crown Midsummer by LoveDove или Еньова подредба.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1