Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 390
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 14:44

ЛЕГОСИСТЕМА / метод по Ирис Кепнер/

РЕД НА ПОДРЕДБАТА

Този метод изисква 9 карти. Те могат да се изтеглят от колодата веднага, щом сте я разбъркали или ще теглите отделни карти за подредбата и после ще ги наредите в съответните позиции. Тук препоръчвам втория вариант и ще го обясня с три примера: вие предлагате на клиента, на когото гледате, да разбърка колодата, след това да изтегли две карти за първата позиция – положение в партньорството. При това първата карта се отнася до партньора, втората-до търсещия съвет. След това обяснявате смисъла на всяка карта поотделно, а след това в комбинация.
След това предлагате на клиента отново да размеси картите и да постави на масата две от тях –те ще отговорят на въпроса за общите ви чувства. Първата карта е за партньора, втората-за дошлия за съвет. Отново обяснете картите първо поотделно, а после в комбинация.
Подредбата по третата позиция ще говори за това какви са чувствата на клиента и партньора им един към друг, а по четвъртата – за бъдещето на двамата. Подреждайки картите, се ориентирайте по съветите ми.
Само при последната, пета подредба клиентът тегли по една карта, която е изключително важна за него, тъй като съдържа предсказанието на оракула.
Ако поискате по някакъв друг начин да подреждате картите, не е задължително да се опирате на съветите ми и да променяте позициите от 1 до 4. Това няма да промени резултата, но вие лично може да изберете друг начин на действие, който ще коригира окончателния извод.
Да повторим още веднъж темите, предназначени за всяка позиция.
Позиция 1 / две карти/ : положение в партньорството
Позиция 2 / две карти/ : чувства
Позиция 3 / две карти/ : мисли
Позиция 4 / две карти/ : бъдеще
Позиция 5 / една карта/ : какво ще посъветва оракулът?
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 14:47

Ето моята пробна така да се каже:

Положение в партньорството
Аз : Мисли
Той: Дом

Чувства:
Аз: неочаквана радост
Той: очакване

Мисли
Аз: Смърт
Той: Ревност

Бъдеще
Аз: тъга
Той: дар

Съвет : Офицер
AlexD
Ветеран
Ветеран

Male Брой мнения : 1271

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 14:58

Значи...аз първо сериозно предлагам който има картите -да направи една тема с техните значения, защото аз май такава не видях :-)

Иначе просто интуитивно-асоциативно ще тълкуваме на базата на Ленорман.
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:09

За Алекс

Той:Кражба
Тя: Любовник

Чувства:
Той: Вярност
Тя:Дете

Мисли
Тя: посещение

Бъдеще
Той:вдовица
Тя:Караница

Съвет : Болест

Алекс значенията за всяка карта ги има подробно в темата "Значения и комбинации"
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:25

За себе си ще се опитам да ги разтълкувам, после ще искам жокер от приятел blush

В момента аз го мисля,отстоявам си избора и това е, а той стой твърдо. Непоколебим. Обградил се с здрави стени.За някакви действия и дума, да не става
Той се чувства самотен, а аз очаквам нещо да се случи, нещо като голяма изненада. При него липсва, нежност и защитеност.
Така ми дойде така ще го напиша, докато аз умирам в мислите си по него, той умира от ревност.
А бъдещето си е такова, каквото е и сега аз съм си в тъгата. Може да ми върне нещо, което ми принадлежи.
Съвета е : искам жокер от приятел
AlexD
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:30

А, супер, намерих ги :-)

Я да опитам с твоя случай първо:

1/ Той- Дом
2/ Тя -Мисли

Принципно той е основата в партньорството, надежден, градивен, стабилен. Момичето е малко по-неуверено и колебливо. Често си задава въпроси от типа на "това ли е човека, дали е подходящия, дали с някой друг нещата няма да са по-различни..." В комбинация биха били добра двойка, ако той съумее да й вдъхне сигурност.

Чувства:
1.Той - Очакване
2.Тя- Неочаквана радост

Той се чувства самотен и я очаква. Очаква нещо да му се случи, очаква тя да му даде знак, да направи стъпка към него. При нея има положителни изненади и емоции. Вероятно не й липсва мъжко внимание и от други -а това е неочаквано за нея.
Комбинацията показва според мен внезапни положителни емоции за двойката, хубаво е тя да прояви инициатива.

Мисли:
1.Той -Ревност
2.Тя - Смърт

Направо с комбинацията. Човекът е ревнив, а на нея не й понася. Имали са този проблем във връзката, ако продължат да го имат - тя ще отреже окончателно. Не обича да я задушават.

Бъдеще
1.Той-Дар
2.Тя - Тъга

Той най-вероятно е по-материален тип човек, изразява вниманието си с подаръци. Ще се опитва да реши проблемите по този начин, но това няма да запълни празнотата й отвътре. Ако връзката прекъсне - тя ще го приеме по-тежко.

Съвет: да, помощ от приятел или от по-улегнал човек, определено.
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 622
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:39

звездичка
1/ положение в парт.
той- добросъвестен ,семеен мислите му са там като гледам любов няма ,и е на задължения /към сем./
ти-мислиш за него/спомени/какво точно искаш/самозалъгваш се/
2/чувства
той-копнеж ,мечти,желания, чувства се самотен,няма пълноценен живот,трябва сам за себе си да реши какво иска.
ти-нещо неочаквано ще се случи,да не те изненада/или мечтаеш за това,среща/
3/мисли
той-ревност дефицит на доверието -правилно .липса на самоувереност някой стой м/у вас трети човек и чопли проблема.
ти-времето ви е минало и искаш да приключиш ,знаеш че нещата който са били няма да се върнат това ти носи тъга,
4/бъдеще
той -да не иска да ти прати подарък или самия той да се появи.това ми хубаво
ти-ти ще си тъгуваш ,нещастна ,разочарована нещата може би няма да се получат,тази любов ти носи /ще ти донесе/мъка не си заслужава
но на края смятам че ще срещнеш нов човек който ще ти донесе радост ,млад,надежден,влиятелен /може би по сериозен/и ще стане важен за теб,някой на държавна работа.
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:39

Алекс за теб, без да гледам в момента значенията на картите. Така ми дойде. Сякаш ти я "крадеш" крадеш чувствата, времето прекарано заедно и всички мигове. За нея си любовника всичко е в нейните ръце.Ти доста сериозно си приел всичко и си верен на чувства си. А тя се държи като малко дете. Иска всичко по нейното да става.Ти си все в очакване нещо да се случи, нещо да направи, нещо да каже. А тя сякаш гледа да се среща с други хора, да не мисли за друго.Бъдещето не е розово. Вдовица общото и значение е тъга, самота. Страдание. В бъдеще няма да има особено големи промени.Съвета е да внимаваш, не се обсебвай от това, че да не се разболееш.
Алекс ще ме извиняваш, ако нещо съм те разстроила . Не погледнах значенията, дано да греша. мерси
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:43

Благодаря и на двамата. И двамата сте 100 % прави. Явно подредбата работи.
AlexD
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:50

Я моята подредба:

Положение в партньорството:
1/ Той - Кражба
2/ Тя - Любовник

Той се чувства уморен и ограбен, ощетен в отношенията си. Губеща позиция. Тя го е поставила в центъра на света си. Комбинация: Загуба-на-Любовник. Показва прекратената връзка. В момента партньорство няма.

Чувства
1/ Той -Вярност
2/ Тя - Дете

Той държи на нея, тя постъпва детски. На него може да се има доверие, при нея има стремеж към обновяване, към ново начало. Комбинацията би могла да е много допълваща и стимулираща и за двамата. Ако...

Мисли:
1/ Той - Очакване
2/ Тя - Посещение

Той чака нещо да се случи от нейна страна, при нея обаче посещението го тълкувам не толкова като гости и куп хора, а като "прибързано обвързване". Тя е започнала да се пита дали не е прибързала много с този човек, дали не е вложила твърде много на грешното място.
Не е спокойна, смутена е, има колебания.
Комбинацията показва очакване на стъпка от нейна страна.

Бъдеще:
1/ Той- Вдовица
2/ Тя - Караница

Възможно е той да се върне към бивша връзка. Ще продължат да се карат.

Съвет: Болест

Тя да си обърне внимание и да се грижи повече за себе си!

AlexD
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:51

Звездичката, не, не, мила.

Картите са за моя добра приятелка и човек, в който тя е влюбена, а той я прави на маймуна...
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:52

За Марина

Тя:Вярност
Той:Сватба

Чувства:
Тя:Дом
Той: ревност

Мисли
Тя:Неочаквана радост
Той:любовница

Бъдеще
Тя: Посещение
Той:Загуба

Съвет : Пари
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 15:57

За Дес

Тя:Мисли
Той: малко пари

Чувства:
Тя:Любов
Той: Смърт

Мисли
Тя: Сватба
Той: Прозрение

Бъдеще
Тя:Пари

Съвет : Късмет
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 16:12

Алих сега ще се пробвам по твоята
1/Положение в партньорството
той -крадец прецени че е -някой иска да отнеме нещо ,загуба
тя -любовник-
двете карти ме навяват на мисълта че ТЯ си има любовник/изневяра/
2/ чувства
той-вярност-не всеки може да бъде лоялен, но този човек е верен на околните
тя -дете -нещо хубаво ,ново /любов/или се държи на моменти като дете наивна и лековерна е
3/Мисли-
той-очакване -първото което ми идва в главата че очаква да и дойде акъла .Търпелив ,самотен,липсва ми нещо хубаво /нежност,любов/само да не си остане с чокането
тя-посещение-да не дойдат гости от нейде ,нещо ново в живота и неочаквано ,забавно
4/бъдеще
тои-вдовица-някоя от родата да не се намеси Не се влияйте от други хора, трябва сами да изградим живота.
тя-караница-мн. негативи изпитва ,неудовлетворение, спорове конфликти тук любов няма
5/болест-в последните карти нещо не вървят нещата към добро страдащи ,криза в отношенията заради изневяра
тя-посещение
тя-
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 16:46

Благодаря Звездичка
1/Положение в партньорството
Тя:Мисли-мислите ми са по него.искам нещо ново В скоро време може да се запознаете с млад мъж за когото ще имате чувства.това повече ми харесва
Той: малко пари-материален човек това го интересува,дребнав
от това връзка не става
Чувства:
Тя:Любов-имам чувства /напразни/
Той: Смърт-а той е решил да приключи с това
някой обичат а другите не искат да бъдат обичани
Мисли
Тя: Сватба-за мен този флирт е нещо повече
Той: Прозрение-ще му дойде акъла в главата ама ще е късно
нещата ще се разяснят ,но късно
Бъдеще
Тя:Пари-може и аз да стана материален човек Кавото и да дойде-ще дойде в изобилие.в тази връзка парите са на първо място
той-очакване-копнеж ,иска нещо /но и той не знае какво/Усещане на самота и липса на нежност.
Само някой, който познава копнежа знае как страдам.
Съвет : Късмет-само да не го изтърва когато ме споходи.трябва да сложа край на тази пародия
изпълнено щастие ,осъществимо а дано де.

zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 17:57

Дес, за теб мисля, че ти си повече с мислите си в тази връзка, мислиш по трезво. Той е пестелив, но дребнав. Задоволен е.Не е лош човек.
Но в чувствата му по - скоро нещо ще се възкреси. Така я виждам тази карта, както при таро. Ще има и край,но и ново начало.А при теб е любов, каква по хубава карта при чувствата от любовта. Ти си мислиш за сериозна връзка съвсем не повърхностна и неангажираща. Казала си си това е човека.Той ще го прозре това чак когато нещо загуби ( ти добре си го описала)
В бъдеще, каквото и да дойде-ще дойде в изобилие. След 4 седмици.Нещо не му достига в сегашната му връзка и в бъдеще ще е така. Късмета е с вас не го изпускай.
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 18:12

За Линжери  мерси
Тя: Път
Той: Фалш

Чувства
Тя:Офицер
Той: Болест

Мисли
Тя:Тъга
Той: Вдовица

Бъдеще
Тя:Писмо
Той: Пари

Съвет: Дребна облага

Последната промяна е направена от zvezdichka на Пет Авг 29 2014, 11:41; мнението е било променяно общо 2 пъти
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 18:16

Благодаря Звездичка напълно си права.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3273

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 18:35

Да се включа и аз .За Звездичка-
1-Положение в партньорство- ти прекалено много е мислиш тази връзка,премисляш нещата,обмисляш какво ти трябва и от какво точно имаш нужда,докато той е здраво стъпил на земята, на него му трябва дом и спокойствие и сигурност, стабилна и надеждна връзка.
2-Чувства-Той май много се надява на тази връзка,очаква знак че нещо ще се случи ,но още известно време ще си с това очакване.При теб любов и то много неочаквано, стига да може да е задържиш или от теб ще зависи тази връзка,но ще имаш наистина шанс за любов.
3-Бъдеще-Тази връзка няма да ти донесе това, което си очаквала и надявала и ще се чувстваш самотна,неразбрана и не чак толкова щастлива,докато а него връзката ще е нещо прекрасно и като подарена му от съдбата, ще влее свеж полъх в живота му.
Съвет-с този офицер за мен си и нова връзка и прекрасен любовник,който ще е доста значим за теб и ще те промени.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 18:52

За Деси-1- ти мислиш връзката и това което е било и ти се иска да бъде,правиш равносметка, докато той за мен май в момента е доволен от това което има, получава това което иска-любов и внимание.
2-Ти имаш чувства към него, има любов,но по скоро това е на база дълга връзка, не мога да кажа че е бил голямата ти любов, а той май е приел факта че всичко е приключило и сега осъзнава това, че това си е раздяла и че ако иска той трябва да направи нещо.
3-За теб това е нещо което да разнообрази ежедневието ти от една страна,но от друга искаш да е сигурна и стабилна тази връзка, да е нещо повече от това и ще стане, мисля че ще изградиш такава връзка, а за него са дава прозрение-надявам се да осъзнае своите грешки и да си извади поуки и да продължи напред с този опит.
Съвет- за мен просто ще имаш късмета да получиш това , което искаш и то точно както ти искаш,просто трябва да си търпелива и да изчакаш
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 18:58

Благодаря ти Линжери дано си права
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 19:06

Според мен ти си по гъвкавата в отношенията. Нещо ще се промени в отношенията ви. Но аз път по скоро го виждам като действие. Пътуване.За него , нищо не е така както изглежда. Чувства ти са резервирани. Праволинейна си.Той изневерява на чувства си. Нещо не е добре. Изпаднал е в криза. В мислите ти тази любов ще ти донесе тъга (или ти носи ) Не плачи за човек, които ти причинява болка!!! За него в мислите му също е самотен. В бъдеще някаква вест, писмо след 2-3 дена.Хубава карта. Но за него парите са на първо място и в бъдеще ще е така. Съвета е всеки получава по заслугите си !
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 19:34

Благодаря на Звездичка за подредбата,
1-Отношенията -живеем далеч един от друг и той използва това за да ме използва или да не е честен с мен, вероятно и да не си подхождаме.
2-Моите чувства са стабилни и основани на дълго познанство, а за него всичко е само секс, без чувства.
3-Мисли-аз премислям това което искам и това което получавам и реално не съм щастлива от това положение.За него тази вдовица се чудя дали показва това че се вслушва в съветите на майка си или някоя друга покрай него знам ли.
4-Очаквам новини добри,нещо което ще ме зарадва и ще е скоро до дни, при него- връзката която аз искам за него ще му коства много усилия и трябва да влага повече емоции и чувства, или търси само изгодите
Съвет- има шанс нещо да се оправи,но иска време,да се надяваме.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 19:59

За Алекс-1 за него-съмнява се в нея,че може да намери някой друг, или да го остави,а тя - за нея е само той поне за в момента, всичко зависи от него,тя очаква той да се реши.
2- С тази вярност май иска да и покаже че тя може да разчита на него, но май за сега пред нея е само като приятел , за нея-тя очаква нещо повече,развитие на тази връзка, нещо ново и различно от това което той и дава, иска определено развитие на нещата.
3-Той ще стои и ще се надява тя да направи нещо по въпроса, но тя на нея май ще и писне от това разиграване и ще започне да излиза на срещи и с нови хора,ще търси нещо ново
4-Той е тъжен и самотен, или слуша чужди съвети, а тя има вероятност наистина да и писне от него за съжаление, да води спорове и разправии с него за глупости
Съвет-тук тълкувам болест като секс-че за да останат двамата като двойка и да оправят нещата при тях трябва да създадат интимна връзка,да има близост при тях иначе знае ли се...
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 21:11

Линжери
Тя: Път-смятам че нещо ново ще влезе в живота,хубаво,непознато ако щеш буквално и на път да тръгнеш може и там да срещнеш някого
Той: Фалш-живее в някакви илюзии ,нещо не му е много хубаво,все едно живее в една лъжа,разочарован е от нещо
Чувства
Тя:Офицер-с този симпатяга дали няма да срещнеш някой нов,важен за теб да стане да ти въздеиства по някакъв начин за хубаво
Той: Болест-ся и с тази болест не му е наред положението определено страда
Мисли
Тя:Тъга-тъга има в сърцето ти разочарование.както е писано Не плачи за човек, които ти причинява болка.
Той: Вдовица-да не подвластен на някоя по възрастна жена ,приказки
Бъдеще
Тя:Писмо - комуникация ,известие да не реши да ти пиши мн. ме съмнява ама знаели човек
Той: Пари-и той май е подвластен на парите

Съвет: Дребна облага-ще ти се подобри положението ама от към пари май.
това на края не ми хареса с една дума на човека от всякъде му е зле май не само на теб.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Today at 10:30

Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next