Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 3274

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 19:59

За Алекс-1 за него-съмнява се в нея,че може да намери някой друг, или да го остави,а тя - за нея е само той поне за в момента, всичко зависи от него,тя очаква той да се реши.
2- С тази вярност май иска да и покаже че тя може да разчита на него, но май за сега пред нея е само като приятел , за нея-тя очаква нещо повече,развитие на тази връзка, нещо ново и различно от това което той и дава, иска определено развитие на нещата.
3-Той ще стои и ще се надява тя да направи нещо по въпроса, но тя на нея май ще и писне от това разиграване и ще започне да излиза на срещи и с нови хора,ще търси нещо ново
4-Той е тъжен и самотен, или слуша чужди съвети, а тя има вероятност наистина да и писне от него за съжаление, да води спорове и разправии с него за глупости
Съвет-тук тълкувам болест като секс-че за да останат двамата като двойка и да оправят нещата при тях трябва да създадат интимна връзка,да има близост при тях иначе знае ли се...
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 622

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 21:11

Линжери
Положение в партньорството
Тя: Път-смятам че нещо ново ще влезе в живота,хубаво,непознато ако щеш буквално и на път да тръгнеш може и там да срещнеш някого
Той: Фалш-живее в някакви илюзии ,нещо не му е много хубаво,все едно живее в една лъжа,разочарован е от нещо
Чувства
Тя:Офицер-с този симпатяга дали няма да срещнеш някой нов,важен за теб да стане да ти въздеиства по някакъв начин за хубаво
Той: Болест-ся и с тази болест не му е наред положението определено страда
Мисли
Тя:Тъга-тъга има в сърцето ти разочарование.както е писано Не плачи за човек, които ти причинява болка.
Той: Вдовица-да не подвластен на някоя по възрастна жена ,приказки
Бъдеще
Тя:Писмо - комуникация ,известие да не реши да ти пиши мн. ме съмнява ама знаели човек
Той: Пари-и той май е подвластен на парите

Съвет: Дребна облага-ще ти се подобри положението ама от към пари май.
това на края не ми хареса с една дума на човека от всякъде му е зле май не само на теб.

linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3274

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Чет Авг 28 2014, 21:43

Благодаря ти Деси, ако все пак се обади, което много ще ме изненада ще дам ОВ.Не знам ,аз все мисля че след като някой е получил каквото иска би следвало да е щастлив, ама знам ли,може нещо да не му е наред,но определено не е заради мен...
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 390
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Пет Авг 29 2014, 13:31

Подредба за Артемис мерси

Тя: Мисли
Той: Вярност

Чувства
Тя:Караница
Той: Враг

Мисли
Тя:Надежда
Той: Смърт

Бъдеще
Тя:Кражба
Той: Любовник

Съвет: Посещение
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Пет Авг 29 2014, 13:46

Подредбата е за една приятелка.

Тя: Писмо
Той: Любовница

Чувства
Тя: Враг
Той: Неочаквана радост

Мисли
Тя: Вдовица
Той: Дребна облага

Бъдеще
Тя: Ревност
Той: Веселие

Съвет: Свещеник
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Пет Авг 29 2014, 15:15

За Артемис мисля, по партньорството много се замисляш, по повод отношенията отношенията ви. Според мен той също е верен във връзката ви.От към чувствата на теб, сякаш нещо си със конфликт със самата себе си.Не се чувстваш удовлетворена от нещо. За него той сякаш те усеща и е доста предпазлив. Напрегнато му е. В мислите очакваш, надяваш се, че всичко ще се оправи. А той също, иска нещо да се възроди, да мине лошото, за да дойде нещо по хубаво.В бъдеще виждам, че си губите енергията. Може да си мислиш че има и друга жена. Мисля, че бъдещето е изцяло в твоите ръце.
Съвет: Много лесно можете да изгубите контрола, спазвайте дисциплина.Или:  Отваряйте си очите!
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3274

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Пет Авг 29 2014, 22:31

Артемис по твоята подредба 1 ти обмисляш всичко в тази връзка, правиш равносметка , какво искаш и какво може да получиш, а той ти показва вярност и лоялност, че е човек на когото може да се има доверие.
2-Чувства-мисля че тези караници при теб са твоите вътрешни бариери и страхове, от които още не си се избавила напълно,нещо още се колебаеш то отношение на тази връзка, той усеща тези страхове и се притеснява че може да му се изплъзнеш
3-Мисли-надеждата е чудесна карта ,всичко ще се оправи и ще преодолееш своите притеснения,а той ще премине на ново ниво във връзката, тук смъртта е свързвам с нещо ново и по-различно от това което е било до момента
Бъдеще-мисля че просто трябва да приемеш човека какъвто е, може да се почувстваш застрашена че навлиза в личното ти пространство, че променя нещата, но всичко зависи изцяло от вас,от това да успеете да се напаснете и да живеете в хармония.
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1577

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Съб Авг 30 2014, 15:30

Бихте ли тълкували моите подредба, която ми изтегли Звездичка, за което и благодаря много!
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1577

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Съб Авг 30 2014, 15:47

За Марина

Тя:Вярност
Той:Сватба

За мен аз съм лоялна, честна в отношенията ми. Показва, че държа на мъжа.
Той- тази отношения показва, че за него не са флирт, а има сериозно отношение.

Чувства:
Тя:Дом - чуствата ми са стабилни, партн. може да разчита да ми има доверие.
Той: ревност-неговото доверие е дефицит. сега на този етап изпитва ревност

Мисли
Тя:Неочаквана радост-с такъв парт. нищо лошо не може да се очаквам. Очаквам хубави събития. Мисля за тях.
Той:любовница-това е жената, която е в мислите му, мисли за нея

Бъдеще
Тя: Посещение-очаква ме пътуване, чрез което ще се срещна с интересни хора, които ще ме доведе до обвързаност.
Той:Загуба-чувства загува, ще се опитва да бяга от това, което чувства. разочорование

Съвет : Пари- съвета е, че в тази връзка трябва да се даде много

desi1973
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 622
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Пон Сеп 15 2014, 17:03

Zvezdichka
Дес, за теб мисля, че ти си повече с мислите си в тази връзка, мислиш по трезво. Той е пестелив, но дребнав. Задоволен е.Не е лош човек. написа:
Но в чувствата му по - скоро нещо ще се възкреси. Така я виждам тази карта, както при таро. Ще има и край,но и ново начало.А при теб е любов, каква по хубава карта при чувствата от любовта. написа:
ов-Звездичка нещата определено се възкресиха за него
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения   Today at 09:51

Легосистема по Ирис Кеплер - Подредба за отношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2