Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Любовно мъчение

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
frutito
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Любовно мъчение   Сря Окт 22 2014, 00:07

Здравейте имам се сериозна лична драма прекалено съм влюбена в едно момче .... историята ее прекалено оплетена но всеки път в който опитаме да сме заедно нещо се обърква занимаваме се вече година положението с моите чувства е сериозно но сякаш в тази връзка има голяма липса на късмет запозна се с въпросния човек когато знаех че моя позната си пада по него още от самото начало работата беше много оплетена ... лошото е че усещам някаква връзка и това ме кара да мисля че сме свързани по някакъв начин имаме много общи познати оказа се че от деца се знаем без да се познаваме но той е затворена книга за мен нямам идея какво се случва в главата му та ако може някой да метне едни карти да видим какво ще излезе
моите въпроси са
Имаме ли някакво бъдеще
Защо всеки път когато се опитаме да се сближим нещо се обърква
Той ли е истинската ми любов
Трудно ли ще ми е да продължа напред
Ще съм ви изключително благодарна знам че истията е банална но усещам че има нещо особено в цялата ситоация и се измъчвам прекалено много вече
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1289
Местожителство : На изток от рая

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Сря Окт 29 2014, 21:57

Здравей Frutito,
Имате ли бъдеще? ц.7жезли 5чаши+Обесеният+10чаши
Той ли е истинската ти любов?
ц.3жезли 5пентакли+7пентакли+6чаши
Аз мисля,че и надвата въпроса отговора е да. Даже ми се струва,че имате и кармична връка с него. Но за да не те подведа нека някой по-опитен да даде мнение ако има желание. В този форум има невероятно добри таролози усмивка

DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Сря Окт 29 2014, 22:23

Здравей, Frutito,

аз ще ти изтегля карти на въпроса Защо се объркват нещата? Тъй като не съм много привърженик на Таро отговорите Да/Не. И въпреки това, мисля че oliv има право. На много места съм чела че 6чаши е минало, свършено, но според мен както и според любимата ми западна тароложка в 6Ч има някаква предопределеност и може да се приеме за карта на сродните души. За въпроса имате ли бъдеще, не мога да дам категоричен отговор по картите на олив.

Ето и моите карти.

ц. ПП/ 5Ч+3Ч+Луната
изпадна 5Ж

Мисля си, че не ви се получава първо, защото всеки от вас гледа на различна посока, това го съдя от 5Ж или картата която изпадна, публикувах и изображенията, за да можеш да се ориентираш в тълкуването ми. Погледни колко много лисици има там и как те не се интересуват една от друга, просто гледат в различни посоки, според мен това е главната причина, за да изпадне точно тази карта. От там на сетне или и двамата или ти или той търси перфектността, ПП е упорит, перфекционист, момичето с 5-те чаши е оставило питомното или 2-те пълни чаши, за да напълни 3-те празни, които обикновено в таро са счупени или обърнати. Човек в тази карта не вижда това, което има той мечтае за онова, което няма. 3Ч и Луната ми говорят за 3-ти човек между вас, жена, която вероятно му е метнала око. А той малко май иска да замангельоса и двете ви.... Така виждам аз отговора на въпроса твърде различни, търсите си кусурите само без да виждате красотата си и трети човек + някаква излюзия или лъжа стои между вас.

Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 390
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 11:11

Аз бих питала, какво ви свързва ?

ц. Паж чаши
Звездата-чаши 6 - Пентакли 8
Надеждата да се изгради нещо повече. Според мен се връщаш в миналото ,представи си  все едно, че  той е родната ти къща, при която всеки път се връщаш там. Навява ти печал, тъга. А по П.ч. си готова да възстановиш сантименталните отношения.

И как да продължиш напред ?
ц.Пентакли 3
чаши 2 - Пентакли 8 - Магът

И двете подредби имаш П8, което според мен означава, че си зациклила в миналото. Съветът по тези карти е да гледаш напред.Да имаш воля, да се овладееш. А тези 2 чаши ме объркват. Съжалявам, не искам да те обърквам и теб. Но по 2ч мисля, да не губиш тази любов в сърцето си.
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 13:10

Здравейте,  от две години подържаме връзка с едно момче.В началото за среща не ставаше дума всичко беше само чат.После той започна да говори да се видим, но май не му стиска или не го иска наистина.Много е труден да каже каквато и да е .Сега е прекъснал връзка с мен (за пореден път) ината му е голям, свикнах на тия номера.Мислех , че нещата могат да се развият в нещо по -сериозно. Въпросът ми е какви са чувстата и намеренията имаме ли бъдеще заедно? Защото мисля че нещата не са приключили имам някакво такова усещанеSmile Благодаря.
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 18:07

Джулияна7, здравей,

Изтеглих карти за теб с въпроса какви са чувствата на човека?

ц.3Ч/КЧ+7Ч+АМ

Поставям и изображенията, за да можеш да се ориентираш по-добре в тълкуването ми. 3Ч говори колкото за това, че ви е приятно да си чатите толкова и за това че наистина не е имало среща. КЧ е един неутрален тип по отношение на чувства, не е влюбен, интересно му е но какво точно и той не знае, в комбинация със 7Ч обаче този крал ми говори, че ти явно възлагаш някакви надежди на момчето, моя съвет е недей, това са илюзии. АМ в края за чувства винаги ми е показвало отговор не. Така, че с една дума по тези карти, той няма любовни чувства, той се чувства добре като си чатите, но не е като да изгаря от нетърпение и желание това да прерастне в нещо повече.

За намеренията му теглих други карти

ц.РМ/ РЖ+3Ч+Влюбените

По тези карти си мисля, че комуникацията ви няма да прекъсне наистина както и ти смяташ, може би сте се поскарали заради РМ но ще възобновите РЖ пак ще ви е приятно, но той трябва в крайна сметка да реши дали иска или не иска да се видите по Влюбените. Не го насилвай той сам трябва да вземе това решение.

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 19:14

Благодаря ,за отговора Дете_на_хаоса мисля ,че е доста точен.Според мен също не е влюбен нищо ,че казва че имал чувства и според неги съм влюбена в него,май му харесва да мисли така.Още от самото начало не мисля ,че би могло да се случи нещо,ние сме в различни държави.Той е на моменти и затова ме му вярвам много.Ще дам ОВ мерси
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 21:02

... Крал Чаши е неутрален по отношение на чувства???
Аз бих казала, че е обсебен от Джулиана... мечтае за нея и тя го вдъхновява.
А за намеренията му... ох, в тези карти виждам супер силно желание да се събере с нея, дори и само, за да изконсумират енергията между тях... :sm38.gif: 

И аз ще следя за ОВ Smile

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 21:43

Дете, тези тройки дето излизат и в двете подредби ми говорят за трети човек. Скоро ще направи избор и Джулиана ще разбере какъв е той. С това Асо на последна си е умряла работа, но вероятно е за добро на питащото момиче. Крал чаши и 7 чаши една до друга - има любов в излишък, но само към себе си.
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 21:54

Благодаря ти ,Ла Ла и ти имаш право. Наистина според думите му има голямо желание за "изконсумиране на енергията",но това са само думи .Действията се губят някъде усмивка Предлага ми няколко пъти да пътувам при него доскоро не приемах .Последно като го предложи казах ,че ще отида и той си намери оправдание да го отложи.Е това вече не го разбирам Задължително ще дам ОВ само да има някакво развитие скоро
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 22:00

:sm38.gif: Много сте му набрали на този Крал Чаши... все в низката му светлина го виждате!
Дано пътищата ни пресичат повече хора с по-високо ниво на съзнание!!!

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 22:57

"С това Асо на последна си е умряла работа, но вероятно е за добро на питащото момиче",какво имаш впредвид с това Фрог?
frutito
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Чет Окт 30 2014, 23:44

Благодаря ви и мисля, че всички до голяма степен сте прави появи се от никъде бивша заради която останах на заден ред .Но смятам че въпросния мъж има силни чувства просто ги пренебрегва защото ние с него никога не сме на една вълна. Ако има някакво развитие ще споделя стискайте ми палци защото за пръв път в живота си съм влюбена до уши.
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 09:03

Ла ла никога не ми е показвал нещо повече от неутралност. Този крал чаши, може би аз не го разбирам, но той е доста по-заинтересован от себе си от колкото от партньора. Не го харесвам в теглене за чувства. Той и крал мечове, не! Крал жезли и Крал пентакли, единия страстен другия постоянен повече ми харесва когато излязат, но този не зная, не мога да го определя... завеян тип.

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 16:11

фрог написа:
С това Асо на последна си е умряла работа, но вероятно е за добро на питащото момиче",какво имаш впредвид с това Фрог?
Проследи картите - КЧ,7Ч,АЧ - тръгваме от Краля и стигаме до Асото. Порядъкът на една здрава връзка би трябвало да бъде обратен - от Асото, от зрънцето към Краля. Сега, това, че смятам че е за твое добро е заради комбинацията КЧ и 7Ч. Самовлюбен ми изглежда този господин, а такива хора карат жените наоколо да страдат. Предполагам, че е красив мъж?
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 16:17

Аз ще се намеся в дискусията за кралете- Крал чаши, Крал жезли извадя ли- има хубав секс, добър любовник. Показват ми енергични и сексуални мъже, тръпката и флирта им са водещи. А Краля меч, Крал п- те са по-тежки гемии, подхождат много сериозно. Инати, твърдоглави...

Но и в двата случая мъжете могат да имат и да нямат чувства. Това дали Кралят има чувства не се определя по боята му, това го казвам доста убедено. Вижда се в комбинацията карти, в която кралят е излязъл.

djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 17:06

Да ,така е Фрог.,хубав е и трудно му се отказва.Не знам как го прави, но винаги получава каквото иска.То затова сега е прекъснал връзка с мен понеже последния път не стана неговато.
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 17:12

Линда, в тази комбинация КЧ+7Ч+АМ ти какво виждаш?
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 17:24

Цитат :
Джулияна7, здравей,

Изтеглих карти за теб с въпроса какви са чувствата на човека?

ц.3Ч/КЧ+7Ч+АМ

асото е асо меч.

намеренията

Цитат :
За намеренията му теглих други карти

ц.РМ/ РЖ+3Ч+Влюбените

аз пък да си кажа- но не познавам колодата на Детето- за мен това са любовни карти- най- вече в смисъл на това, че много те харесва и много го възбуждаш.... но нещо ми се струва, че не си единствената, но пък много му палиш фитилите (асо меч) има тръпка. За намеренията има среща, секс, много секс- на този етап нещо такова виждам..Желание за градеж на сериозно съвместно бъдеще в картите за сега няма. Планира определено да се срещнете и иска да сте интимни.
Но какви са му намеренията и какво всъщност ще стане са 2 различни неща. мерси

djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 19:49

Да , Линда всичко което каза е абсолютна истина .Ще да ОВ какво се случва
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 19:52

Благодаря, ви момичета за отделеното внимание.
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пет Окт 31 2014, 19:58

Добър вечер!Нова съм във форума,но ще бъде ли така добър някой да ми изтегли карти какво ме очаква на любовния фронт?Предварително благодаря усмивка
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Съб Ное 01 2014, 15:26

Чери

Свят/ 4 пентакли + Смърт + 10 пентакли

Ти да няма да се жениш или да се местиш да живееш с човек, с когото от доста време сте заедно?

в случай, че не си обвързана- виждам в близките месеци живота ти да се върти около пътувания и придобиване на наследсвто- някакво материално обезпечение, закупуване на дом...вижда се подобрение в материален и физически план при теб..забогатяване нещо от сорта, но ако си обвързана- би ме очудило да не си- това са карти за следваща стъпка във връзката. Но ако все пак нямаш мъж до себе си- то в следващите месеци ще си така заета с други неща, че няма да ти е до гаджета и връзки...просто тълкуването на картите зависи много от изходното ти положение сега мерси

cherryyy
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Съб Ное 01 2014, 15:42

Ами Линдали нямам връзка,макар че поддържам контакт с един мъж по интернет от 7 месеца,но нещата не са сериозни май. Не знам аз нямам намерения да купувам жилище,а и не се очертава да придобивам наследство,ама не се знае.Благодаря,че се отзова
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Пон Ное 10 2014, 21:20

По тези карти си мисля, че комуникацията ви няма да прекъсне наистина както и ти смяташ, може би сте се поскарали заради РМ но ще възобновите РЖ пак ще ви е приятно, но той трябва в крайна сметка да реши дали иска или не иска да се видите по Влюбените. Не го насилвай той сам трябва да вземе това решение.
Да ,права си Дете подновихме комуникацията.Сега да видим относно срещата какво ще стане.Smile

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любовно мъчение   Today at 10:30

Любовно мъчение
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next