Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпроси и отговори 5

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 748

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Съб Ное 29, 2014 8:11 pm

Аз може и да греша, но чисто интуитивно си мислех също за 7ч нещо за инвитро, но не бях убедена, а за влюбените нищо чудно да са две деца или близнаци.
9п може да означава, че ще забременееш и това ще промени живота ти към по-добро. АП за отношенията ти с мъжа ти може да е началото на нов живот.

Един човек от миналото ми се обади да се видим. Как би се държал с мен ако се видим?
ц 9п
Императрица, КП, Дявол
доп 2п

Егоистично, манипулативно, несигурно, но и някак ми се вижда да има сексуални намерения и да се опита да ме омотае в мрежите си.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 783

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Съб Ное 29, 2014 8:29 pm

Блекмуун написа:
Един човек от миналото ми се обади да се видим. Как би се държал с мен ако се видим?
ц 9п
Императрица, КП, Дявол
доп 2п
Миличка,този човек наистина много иска да те види.Ти си изиграла много важна роля в живота му,дори и той да не си го признава.Ще те ухажва,ще те накара да се чувстваш специална,но внимавай,Дяволчето накрая не говори за съвсем почтени намерения.Наистина ще иска нещо от теб,което после ще те кара да съжаляваш,че си допуснала да се случи.
Да не би да си го зарязала и сега той да иска да те накара да страдаш за него? Един вид да ти го върне,като го видиш колко е важен и с какви големи възможности е,демек какво си изпуснала?
На нещо такова ми заприлича. мерси
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Съб Ное 29, 2014 9:39 pm

Черна Луна, тълкуването ти е точно за нерешителността във връзката. Разумът наистина се блъска с чувствата. На тоя етап сме избрали сигурността на статуквото. Оттам застоя. Има тъга за раздяла с постигнатото, така е, защото сме го създавали половината си живот. За Асото мисля, че отразява стремежът да развием отношенията и да ги подобрим, но не от илюзия, че ще се оправят, а за да успеем да се разделим. Ако има крачка, ще е в тази посока. Асо пентакли тегля много често. Както и Асо жезли и Паж чаши, както и Страшния съд. Тея просто са ми задължителни.

На другите въпроси ще отговоря обобщено с Тони, да не става много дълго.

Тони, ти сигурна ли си, че гледаш само на таро или го ползваш за прикритие на ясновидството си?
Цитат :
Предполагам,че проблемът се дължи на скрита инфекция,която ще се овладее с подходящите медикаменти и ще ти помогне лекар от различно населено място от това,в което живееш.
Проблемът го установи лекар от друг град. Това прозрение само по себе си е твое постижение, защото аз живея в София, където са почти всички доктори специалисти. Лечението (на този етап на усложнения) е с лекарства. Само проблемът не е инфекция, а е генетичен, и има и втори хормонален, и двата са преодолими, стига да не се усложни ситуацията и с още скрити мини. Нямам такова опасение. Имам чувството, че ако се появи подходящият мъж за баща, ще стане лесно и по естествения начин. Не изпитвам нужда сега да питам специално за инвитро, не съм стиганала до това и не ми се вкарват още филми.

Другото интересно е за двете деца и за близнаците. Астролог ме е питал, дали имам в рода близнаци, защото имам такива изгледи в астрологичната карта. Аз самата си го пожелах, ще се радвам да са две.
От 7 чаши се разстроих, защото като обърнах картата, си помислих, че това или са илюзиите ми по въпроса, или страховете ми, или и двете, и не поисках повече да мисля по тази карта. С какво свързвате инвитрото със 7 чаши? Чашата е символ на утробата, защото матката е като обърната чаша и има свойството да се пълни, свещения граал и т.н. Забременяването е някаква карта чаши, да.
Официален брак втори път няма да се престраша да сключа, много е задушаващо усещането. 9 пентакли е пак карта на задоволство и комфорт, даже от тази градина бих си помислила и друга гледна точна, друга перспектива, така че приемам да бъде карта за промяна и за ново ниво в живота, всъщност точно това искам.
Преди малко установих, че съм развила нещо здравословно в себе си - като се разстроя, по някое време казвам "стоп" и излизам от филма. Връщам се в ежедневието и така се съхранявам да не съм в постоянно страдание. Не само сега, но и по принцип.
Сетих се, че преди време съм питала пак дали ще имам деца и сега потърсих въпроса (аз си ги записвам) и видях, че съм изтеглила Звездата. Което го разбирам, че там някога ще стане, надежда има, но е далечна.

Тони, и аз ти писах два отговора, защото първият ми се изтри. Настроили сме се на една честота, първо ти към мен. Благодаря ви много! мерси
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 748
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Съб Ное 29, 2014 11:16 pm

Антония написа:
Блекмуун написа:
ц 9п
Императрица, КП, Дявол
доп 2п
Миличка,този човек наистина много иска да те види.Ти си изиграла много важна роля в живота му,дори и той да не си го признава.Ще те ухажва,ще те накара да се чувстваш специална,но внимавай,Дяволчето накрая не говори за съвсем почтени намерения.Наистина ще иска нещо от теб,което после ще те кара да съжаляваш,че си допуснала да се случи.
Да не би да си го зарязала и сега той да иска да те накара да страдаш за него? Един вид да ти го върне,като го видиш колко е важен и с какви големи възможности е,демек какво си изпуснала?
На нещо такова ми заприлича. мерси

Че съм важна за него предполагам.... Като цяло за него от край време като гледам се падам императрицата, а той обикновено си е или КП или КМ тези най-му прилягат на характера. Ние имаме някаква кармична връзка.Ами ситуацията е сложна ние имахме силна любов, но поради глупави грешки на двамата ревност от мен и гордост от него се объркаха нещата.... Но вече 3г ние не можем да се забравим.... Уж спираме да общуваме, но после пак се търсим и все искри има, ама той е голям инат и се съмнявам директно да действа... Но това, че реши да се обади ме учуди. Аз вече 6 месеца го отписах и нов човек даже има при мен. И се чудя какво би станало ако се видим. И мисля, че нещо ще иска да ме омотае в мрежите си, но после пак ще се отдръпне несигурен и аз ще съжалявам.

Габриела, тези аса които ти се падат са един вид ново начало. Нещо ново ще се случи при вас. Но не знам дали е развод, понеже не ми прилича комбинацията на развод....

Но имам усещане, че ще имаш деца и то повече от едно, но кога не знам.

Но тази 9п ми прилича на бременност -плодородието, 9 като число свързано с бременността.... Не мисля, че 9 е число свързано с новото, а с радване на вече изграденото, то е край на един цикъл. 9п е карминна силна карта, може би преди да потърсиш нов човек трябва да се погрижиш за себе си и да решиш някои други проблеми, да си наясно със себе си, да постигнеш някаква цялостност самостоятелност. Когато ти се почувстваш добре сама и започнеш да се цениш тогава неусетно може да дойде новият човек.

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
Вера
Редовен участник
Редовен участник

Female Sagittarius Брой мнения : 387
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 11:26 am

Gabriela FA написа:
Как ще се развият отношенията с мъжа ми? - 2 меча обърнати, 4 пентакли обърнати, Асо пентакли. Цепя на 7 жезли.

Моето виждане малко се различава. На мен ми се струва, че досега нещата между вас са били като стъпване на пръсти, сериозно колебание и претегляне на възможните пътища, без реално да сте успявали да изберете единия или другия вариант за развитие на ситуацията. Така че накрая сте решили да следвате чувствата или интуицията, защото логиката не помага. В момента като че ли започваш да излизаш от някакво защитно състояние, в което и двамата явно повече сте се отбранявали един срещу друг, отколкото да сте имали реални отношения, всеки се е свил в неговия си ъгъл. Сега май има повече желание за рискове или поне безопасността по отношение на чувствата не е приоритет номер едно. Асо пентакли на 3-та позиция ми дава надежда на мен, че онова, което наистина искам, е на хоризонта. Съдбата ще ми даде шанс, но само от мен зависи, дали ще се възползвам.

За другите неща мнението ми съвпада с това на другите момичета
Колко е сериозен репродуктивният ми проблем? - рицар жезли Това е най-големият несериозник от дворцовите карти, така че бих казала, че не е толкова сериозен проблемът.

Само с хапчета ще мога ли да го реша? - паж чаши Някакво хормонално лечение ми се струва тук, че ще помогне, защото Паж чаши е емоционален като тийнейджър, дето го тресе хормона, та за това ми навява тази асоциация. Примерно както хормонални инжекции, нещо такова ми се върти из главата, но по принцип избягвам да тълкувам таро за здраве, така че...

Много или малко време ще ми отнеме? - обърнати три меча В моята практика обърнатите 3 мечове не са никак краткотрайна карта. Може би ще ти отнеме няколко опита, но според мен има шанс да стане.

В края на краищата ще имам ли деца? - влюбените Мисля, че да, но от тази карта се създава някакво усещане за ненапълна убеденост в теб. Не че не искаш деца, но като че ли се чудиш подходящ момент ли е или не е. Трябва веднъж да се решиш, че е дошъл моментът, и тогава като че ли нещата ще се наредят.

Ще бъдат ли генетично мои? - 7 чаши Тук, честно казано, нямам никаква идея за какво говори картата. Не мога да навържа значението й с въпроса...

Ще имам ли удовлетворяващо партньорство с друг мъж? - 9 пентакли По-скоро не, защото 9 пентакли е картата на успялата и независима жена. Мисля си, че таро тук те съветва да се възползваш от тази възможност да се научиш да бъдеш уверена и щастлива и сама, без да си в някакво партньорство. Когато се почувстваш цяла и сама, нещата покрай теб ще започнат и сами да се нареждат.

Blackmoon, може би няма да е съвсем невинна срещата, като че ли той все още те смята за негова си територия и е възможно да се изкушиш с този Дявол накрая.
http://78stories.wordpress.com/
Violet
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1123

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 12:49 pm

Gabriela FA написа:

Цепя на обърнати три чаши.
Колко е сериозен репродуктивният ми проблем? - рицар жезли
Само с хапчета ще мога ли да го реша? - паж чаши
Много или малко време ще ми отнеме? - обърнати три меча
В края на краищата ще имам ли деца? - влюбените
Ще бъдат ли генетично мои? - 7 чаши
Ще имам ли удовлетворяващо партньорство с друг мъж? - 9 пентакли
Здравей,  Габи
Съжалявам за неприятна ситуация,  в която се намираш. Аз също не гледам за здраве и чесно да си призная не одобрявам много идеята да се пита Таро за такива сериозни въпроси,  но това да не обижда никого,  все пак всички си имаме гледна точка.
Като за начало искам да попитам,  някой лекар каза ли ти -  *вие имате фертилни проблеми*. Изследвания правила ли си?
 Ако наистина са ти казали,  че има репродуктивен проблем,  това не го прави малък,  голям,  много,  малко,  то си е проблем по какъвто и начин да го гледаш. И е сериозно! Банална инфекция може да причини репродиктивна дисфункция в случаи,  когато тя е станала хронична,  т.е. Не е лекувана или е недоизлекувана. Естетсвено при наличие на инфекция,  съществува микробен причинител,  който може да бъде открит чрез микробиологично изследване. От там насетне -  лечение.  Ако имаш променени нива на хормоните, отново лечение -  хормонзаместителна терапия. Но това може да го каже само компентентен по специалността лекар.
Повечето ти карти са чаши,  може да си ги проектирала,  тъй като темата за теб е много емоционална и може бо картите са израз на емоцията ти,  желанието ти.
Влюбените между другото може да де тълкуват като близнаци,  но може и да дава резултат 50 на 50.
Дано не съм засегнала някого с моя коментар :*

AlexD
Ветеран
Ветеран

Male Брой мнения : 1290

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 2:45 pm

Здравейте,

Ето ме отново с две месечни подредби.

1.Какви ще са отношенията между Д.и И. до края на годината?

Цепя на 9 жезли

5 меча- Кралица Чаши-2 жезли

Егати епичната сага егати. Между тия ситуацията явно няма зарастване и кой откъде е по живо, по здраво.
Пак ще се доказват по 9-ката жезли, с вечния мотив за накърненото его и гордост, пак ще си отмъщават / 5 меча/, пак емоциите ще са в повече по тая Кралица Чаши и накрая да, развитие на ситуацията, някакви промени между тях според 2-ката жезли накрая.

Да му се не види!?

Отношения между същата жена Д.и мъж К.до края на годината

Цепя на 5 пентакли

Крал Жезли-2 меча-9 меча

А тук вече определено положението си върви към неизбежно отмиране на общуването. Разочарование и загуба по 5-ицата пентакли, Кралят Жезли ще покаже раздразнителност, а лъскавата му, ефектна страна няма да е достатъчна да компенсира мечовете накрая. Ще се наложи да се подтискат емоции и да се изчака, ще е нужен някакъв сериозен компромис / 2 меча/ или на някой може да му стане все тая. 9-ката меча накрая просто потвърждава разочарованието по пентаклите.

Ами...е кой каквото сам си направи...
woman22
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 311

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 3:10 pm

AlexD написа:
Здравейте,

Ето ме отново с две месечни подредби.

Отношения между същата жена Д.и мъж К.до края на годината

Цепя на 5 пентакли

Крал Жезли-2 меча-9 меча

...

Според мен К има привличане към жената определено, но има страхове. За мен няма да имат развитие техните отношения, ще си останат на сегашното ниво.

Гледам на една приятелка, която иска да знае как ще се развият отношенията на мъжа спрямо нея.

Карта на цепене Слънцето

6 пентакли 10 чаши 8 жезли

Моля за помощ, последния път малко я подлъгах за друг въпрос. мерси мерси мерси

Последната промяна е направена от woman22 на Нед Ное 30, 2014 6:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вера
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 5:09 pm

AlexD, и аз съм на твоето мнение относно картите като цяло, само да добавя, че ми се струва, че самата Д. като че ли има истински чувства към И. и й се иска да се получат нещата точно с него, не с някой друг. А с другия, К., изглежда така, сякаш иска да прекрати отношенията, но по някаква причина се колебае, така че в бъдеще може това да й създава грижи.

woman22, хубаво е някакъв срок във въпроса да слагаш, за да знаеш колко напред в бъдещето точно показват конкретните карти. Иначе ми се струва, че приятелката ти няма да остане удовлетворена от отношението на мъжа спрямо нея, защото ще й се струва, че получава по-малко внимание, отколкото заслужава, или просто това, което той може да й предложи, няма да й е достатъчно. Като че ли той не й отделя достатъчно време или внимание. Има ли нещо такова?
AlexD
Ветеран
Ветеран

Male Брой мнения : 1290

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 5:29 pm

Вера, ти определено много добре усещаш нещата.

Към И. са емоциите, незарасналата страст, неизчистеното, неизказаното...там има един край-некрай, ако се палне някаква клечка- не се знае какъв пожар ще се получи.

Към К.са колебанията. Разочарованието и в същото време желание да постъпи справедливо, да намери всички факти, да ги сглоби и да отсее...ако е възможно.

linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3463

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 5:45 pm

Ще получа ли обаждане? ц на крал м, Императрица, 10 м и 3ч- надявам се че да, краля меч търси решение ,3ч дано носят да,макар че след 10 м се колебая
woman22
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 5:57 pm

Вера написа:

woman22, хубаво е някакъв срок във въпроса да слагаш, за да знаеш колко напред в бъдещето точно показват конкретните карти. Иначе ми се струва, че приятелката ти няма да остане удовлетворена от отношението на мъжа спрямо нея, защото ще й се струва, че получава по-малко внимание, отколкото заслужава, или просто това, което той може да й предложи, няма да й е достатъчно. Като че ли той не й отделя достатъчно време или внимание. Има ли нещо такова?

Благодаря ти, Верамерси
Ще те послушам, аз почти никога не слагам срок във въпроса.

мерси

Последната промяна е направена от woman22 на Пон Дек 01, 2014 5:55 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
woman22
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 6:00 pm

linjeri написа:
Ще получа ли обаждане? ц на крал м, Императрица, 10 м и 3ч- надявам се че да, краля меч търси решение ,3ч дано носят да,макар че след 10 м се колебая

Според мен да, ама ще е като принудителен разговор. Заради тези мечове така си мисля.
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 6:03 pm

Благодаря ти, ще видим ,ще пиша какво е станало.
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2385

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 6:14 pm

Аз си мисля,че той няма да ти се обади,по-скоро ти ще го направиш
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Нед Ное 30, 2014 6:18 pm

Благодаря ти Шугар, но аз няма да го направя.
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1678

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 8:09 am

linjeri написа:

мисля, че да, може по повод празник, честитка
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 8:14 am

ще посрещнем ли НГ заедно? /имам предвид да празнуваме заедно/

паж шаши - 8 меча - 10 жлези
цепя на 2 пентакли

ами май не по тези карти. може и да описват ситуацията обаче - имах конкретно предложение, но го отказах заради детето - не ми се видя подходящо за него.
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6906

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 8:21 am

Artemiss написа:

цепя на 2 пентакли

ами май не по тези карти. може и да описват ситуацията обаче - имах конкретно предложение, но го отказах заради детето - не ми се видя подходящо за него.

И аз не виждам да празнувате заедно..

Violet
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 8:34 am

Artemiss написа:

цепя на 2 пентакли

Определено не. Този човек да не е на работа на Нова Година ???

Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 8:37 am

да, но не цялата вечер
Violet
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 9:08 am

Artemiss написа:
да, но не цялата вечер

Питам, защото 8М + 10Ж ми изглежда все едно ще е ангажиран с работа и ще бъде като прикован - няма мърдане, защото има работа.

Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 9:18 am

само в началото на вечерта за сега, ако не се промени нещо
Вера
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 1:53 pm

Питах за една жена, дали има бъдеще с конкретен мъж. Паднаха се Рицар пентакли - Паж чаши - 4 жезли:

Преди самото гледане не бях никак обнадеждена и картите определено ме изненадаха. С тези карти ми се струва, че нещата не са приключили и ще има развитие в бъдещето. Мисля си, че може би ще се чуят по празниците в края на годината. Вие какво мислите?

P.S. Прави ми впечатление, че този Рицар пентакли много често излиза за отношения, които са възъпрепятствани от разстояние. Някой друг да има такива наблюдения?
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2385

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 1:58 pm

Да на мен РП доста често ми излизаше,когато поддържах контакт с човек от друг град,а иначе по картите това,което виждам е приятна комуникация между тях,ще се разбират помежду си,но нещо голямо да се случи не виждам,ще имат приятно общуване помежду си.Това е моето усещане мерси
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6906

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 2:06 pm

да, за РП и аз имам подобни наблюдения- това е като да чакаш любимия и да копнееш за него, силата на вярата, упорството на това да се надяваш, макар и да е трудно. РП винаги е завоювал всичко с труд и пот, включително и щастието в любовта.

в класическото значение на картите- да супер са нещата, но тук 4 жезли са 2 девойки..може би човекът все още се двоуми и раздвоява...не го виждам все още готов да се посвети на тази жена така както тя очаква живее му се, забавлява му се, може би трябва да мине още време да улегне

Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 783

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Пон Дек 01, 2014 2:14 pm

Тази колода ми е напълно непозната,но ми харесва определено.Ако беше Райдър-Уейт щях да кажа твърдо-да ще имат бъдеще заедно.Но при тези карти и аз не знам какво точно.Определено комуникация ще има,и то приятна,но този рицар пентакли се е запътил на някъде,пътува си по пътя и е обърнал гръб на плахия Паж чаши,който желае внимание и комуникация и се мечтае за празника и еуфорията на 4 жезли.Може наистина да си останат само с комуникацията,и то си мисля,че жената първа ще го потърси. мерси
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   

Въпроси и отговори 5
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 19 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next